Ці маленькі зернятка знають всі у нашій країні. Багато хто їх дуже любить, хтось не розуміє для чого вони потрібні, а хтось намагається знайти продукти з ними. Зараз різної їжі з кунжутом у будь-якому магазині є чимало: випічка і солодощі, олія, окрема приправа та інше.

У ресторанах вам запропонують страви з ним – салати, булочки, супи і т.д. У закладах, що спеціалізуються на японській кухні, ця приправа також задіяна у деяких рецептах. Її використовують для різних видів страв, але найбільше для приготування суші та ролів. У меню KAIFUI SUSHI Хмельницький представлено кілька їх різновидів, де присутній кунжут. Ці зернятка чудово поєднуються з соусом унагі, утворюючи особливий м’який горіховий смаковий відтінок.

Кунжут, мабуть, одна з тих приправ, які використовувались здавна. І зараз вчені ведуть суперечки про його батьківщину. Звучать припущення з приводу Африки, Індії, а також Китаю. Ця рослина любить теплий клімат. Через що його вирощуванням займаються жителі країн Азії. У казках і легендах цієї частини світу його називають «сім-сім» або «сезам». Пам’ятаєте знамените «Сім-Сім, відкрийся» в улюблену книгу мільйонів «Тисяча і одна ніч»? Що ж це означає, ми можемо лише здогадуватися.

Як люди дізналися про зерна кунжуту

Близько 5000 років тому, на початку цивілізації, китайці вже знали і активно застосовували кунжут для додавання в їжу. І цікавив їх не лише його смак. Олія з його зерен була необхідною складовою освітлення. Залишки після її виробництва використовувалися як основа для створення чорнила. Потім трохи пізніше єгиптяни задіяли кунжут для лікування різноманітних захворювань. Ще пізніше, через кілька століть, в різних куточках світу кунжут вже застосовувався повсюдно для приготування їжі та виготовлення ліків.

У США цей прекрасний продукт прийшов в 17 столітті. Завезений він був разом з чорношкірими рабами. Американці так захопилися ним, що сьогодні без цих маленьких зерняток жоден з них не уявляє собі булки для хот-догів або гамбургерів.

Як використовують насіння кунжуту в японській кухні

Тисячоліттями зерна кунжуту є однією з найвідоміших і мультифункціональних приправ. Жителі Японії колись вірили, що за допомогою кунжуту можна знайти безсмертя. Невідомо, завдяки цій легенді або ж через обмежений асортимент продуктів у невеликій острівній Японії, але насіння кунжуту стали надзвичайно затребувані. Кілька тисячоліть тому її жителям були доступні лише рис, риба, соя та різні морські дари. З цих продуктів і складався раціон звичайних японців. Цілком зрозуміло, чому вони створили стільки варіантів різноманітних страв з них. У тому числі і безліч способів застосовувати кунжут.

Крім популярної вже в той час олії з його зерен, з них також готували молочко, продукт для згущення соусів та навіть вино. Крім того, їх активно використовували для створення ліків – різноманітних мазей і настоянок.

Кунжут сьогодні

Насіння цієї рослини в наш час є однією з найбільш корисних для організму приправ. Одне зерно містить цілий список важливих вітамінів і мікроелементів. У необробленому вигляді кунжут погано засвоюється. Однак нетривале обсмажування без додавання жиру це змінює. Після такої обробки зернятка набувають приємний горіховий смак і стають затребуваним продуктом у кулінарії.

Існує дві популярних різновиди кунжуту: білий та чорний. Є й інші кольори зерен цієї рослини – коричневий і сірий. Все залежить від ступеня їх шліфування. Відмінність між чорним і білим кунжутом полягає в очищенні від шкірки (білий – очищений, чорний – ні). І ті, і ті зерна несуть користь організму і не мають відмінності на смак.

Японці називають рослину «гома». Вони застосовують його в готуванні ролів урамакі, а також при виготовленні соусів та різних приправ, чудовий смак кунжуту ідеально доповнює і розкриває смак соусу унагі та вугра.

Майстри Кайфуй Суші Хмельницький представляють ряд страв з використанням кунжуту. Їх незвичайний смак сподобається вам та вашим близьким.