Уже кілька років, як штучні ялини посунули з новорічного п’єдесталу ялинку з лісу. Пластикові красуні прикрашають торгові центри і офіси. На головних вулицях міст 20-метрові гігантські дерева теж в більшості випадків – штучні.

Та й в квартирах такі ялинки, придбати які можна на сайті https://www.urbantree.com.ua/, користуються популярністю. Але щоб виріб прослужило довгі роки, потрібно знати, як вибрати штучну ялинку.

Матеріал штучних ялинок:

 1. ПВХ;
 2. Литі ялинки;
 3. Лісочка;
 4. Синельна поволока;
 5. Світлодіодні ялинки;
 6. Незвичайні ялинки;

Скільки коштують штучні ялинки:

 • Бюджетний сегмент;
 • Преміум клас;

Варіанти конструкцій:

 • Настільні;
 • Підлогові;
 • Каркасні;

Матеріал штучних ялинок

Для оцінки зовнішнього вигляду важлива технологія виготовлення голок. Це найскладніший з точки зору виробництва елемент дерева. Виготовляють їх в основному з пластика. Це плівка або волосінь ПВХ. Для маленьких виробів використовують синельної дріт. Найдорожчі і «на вигляд натуральні» ялинки роблять з особливої гуми. Далі про все докладніше.

З ПВХ

Мабуть, самі пухнасті штучні ялинки виходять з пінки ПВХ. При цій технології виробники можуть домогтися довжини голок 3-5 сантиметрів. Голочки виходять м’які і ними неможливо вколотися. Для надання більшої схожості з лісовими красунями, випускають ялинки з різною довжиною голок. Чим товщі ПВХ плівка, тим якісніше і довговічніше виріб. Термін служби від 10 років. Якісна плівка полівінілхлориду не запалюється і не пахне пластиком. Єдиний мінус, при використанні тонкої плівки ПВХ, голки виходять занадто м’які і легко мнуться.

Литі ялинки

Це самі довговічні вироби, яка відслужила вже понад 50 років. Голки і гілки виливають в спеціальній формі з високоміцної РЕ-гуми або пластику. Така ялинка максимально схожа на справжню, тільки вколотися м’якими голками не вийде. Ще один великий плюс – це вогнестійкість. Але заради безпеки ставте ялинку подалі від каміна і батареї. Використовуйте холодні (не нагріваючі) гірлянди. Єдиний мінус – дорожнеча вироби.

З волосіні

Пластикова волосінь – одна з найстаріших технології виготовлення синтетичних ялинок. Це недорогий матеріал, а тому такі вироби є бюджетним варіантом для покупця. Ялинки виходять пухнастими і нагадують соснові гілки. Але тут потрібно проявити обережність: у виробу не високої якості гілки можуть походити на йоржики для миття посуду.

З синельного дроту

У домашніх умовах можна навіть самому зробити красуню з синельного дроту. Це дріт, обмотаний мішурою, тканиною або ворсом. У більшості випадків маленькі ялиночки – роблять саме з цього матеріалу.

Світлодіодні ялинки

Світлодіодні моделі роблять з плівки ПВХ, всередині якої прокладають світлодіоди. Вогники можуть мати різні кольори і режими перемикання. Виглядає світлодіодна красуня дуже ефектно. До того ж проста в збірці і не потребує додаткових прикрас. Часто світлодіодні моделі встановлюють в торгових центрах.