Тривалий час зазвичай потрібен на будівництво будівлі. Певні труднощі виникають практично завжди. Саме з цієї причини не припиняється робота над вдосконаленням технологій, здатних скоротити терміни і обсяг будівництва. Швидкомонтовані будівлі, для створення яких застосовуються інноваційні матеріали і технології, використовуються все частіше. Приклади складів, побудованих за цією технологією доводять, що по функціоналу і міцності споруди виходять ні в чому не поступаються капітальним, але при цьому обходяться вони значно дешевше, будуються – швидше.

Кілька видів будматеріалів та технічних рішень використовуються при будівництві швидкомонтованих будівель від https://insteel.com.ua. Навіть незвичайні і оригінальні архітектурні проекти можна втілювати завдяки такому симбіозу. І громадські, і житлові будинки можуть зводиться за допомогою швидке за технології. Будинки з сендвіч панелей та металопрофілю можуть використовуватися для складування продукції, організації заходів, роботи станцій технічного обслуговування і так далі.

Каркас з металу є основою всієї будови. Оздоблення і всі інші частини кріпляться на нього. Видів швидкомонтованих будинків існує два. Один варіант зводиться прямо на майданчику будівництва. Після монтажу міцного каркаса з металу на нього кріпляться покликані забезпечити теплоізоляцію багатошарові панелі. Другий варіант будівель – виконані у формі модулів, оснащених електропроводкою, опалювальними трубами та іншими комунікаціями будівлі. Збірка їх виробляється на заводі. Спеціальна техніка доставляє після модулі туди, куди потрібно.

В основі контейнерних будинків лежить готовий блок. Для нього роблять фундамент з бетону. Готовим до експлуатації будівлю стає після підведення до нього комунікацій. Найчастіше такі блоки мають внутрішню обробку і виготовляються на заводі. Подібні будови можуть використовуватися в якості павільйонів для торгівлі, тимчасового проживання і так далі. Основний мінус – обмеженість архітектурних рішень. Контейнерні будівлі можуть прослужити п’ять десятків років.

Більш дорогими є конструкції з великих блоків, але при цьому вони можуть використовуватися і для постійного проживання людей, так як є дуже комфортними. Листами утеплювача обшивається металевий каркас. Зовнішня обробка здійснюється деревно-стружкових плит, вагонкою і іншими матеріалами.