Щоб створити ідеальну вбудовану шафу-купе, необхідно дотримуватися головних принципів:

Вибір професійного виконавця, який не тільки виготовить меблі, а й гармонійно “впише” їх в інтер’єр помещенія, можна здійснити по ссылке. Підготовленне приміщення з рівною підлогою і стенамі. Якісна розсувна система, яка забезпечить плавність ходу і довговічність використання шкафа. Фасад, який зробить вашу шафу купе ексклюзівною. Фурнітура, що забезпечує надійну роботу кожного відділу у вашій шафі.

Вбудовані шафи-купе найчастіше встановлюються в ніші і кути кімнат. Їх відмінністю від звичайних корпусних шаф є те, що бічні стінки і дах, як такі відсутні, а їх роль виконують стеля і стіни.

Вбудована шафа-купе – ЦІНА ПИТАННЯ

Орієнтовна вартість шаф-купе вказана на нашій головній сторінці. Для отримання інформації про ціну на кутові шафи-купе, зателефонуйте нам, або відвідайте наш салон меблів.

Вбудована шафа-купе може коштувати дешевше корпусної або кутової шафи, завдяки тому, що в ній не використовуються бічні і задні стінки. Така шафа заповнює нішу або інший простір від однієї стіни до іншої. Важливим моментом при монтажі такої шафи є рівні стіни і підлога, оскільки без цих моментів важко добитися ідеального результату.

Якщо ви плануєте купити вбудовану шафа-купе, то її ціна буде розраховуватися в основному з наповнення фасаду, розсувної системи і обраної фурнітури. Бічні стінки, стеля та підстава шафи з ЛДСП або шпону відпадають через непотрібність, а це значно знизить ціну на шафу. У більшості випадків, вбудовані шафи-купе виготовляються тільки на замовлення, в магазині купити такий виріб не можна. Ми підготуємо для вас унікальний проект і виготовимо якісні меблі, яка прослужить багато років.

Дизайнери нашої студії, проведуть заміри вашого приміщення, запропонують варіанти виконання фасадів і ознайомлять Вас з розсувними системами і фурнітурою, після чого підготують проект і назвуть точну вартість шафи-купе.

Як вибрати шафа-купе для вітальні:

Вітальня по праву вважається «обличчям» будинку. Основне завдання шафи-купе для вітальні – приховати від очей гостей те, що потрібно приховати. Підкреслити ж інтер’єр допоможуть відкриті полиці і стелажі, на які Ви розставите красиві і приємні серцю аксесуари. Незвично і дуже ефектно виглядає домашня бібліотека, прихована розсувними дверима шафи зі вставками з прозорих і напівпрозорих стекол. А останнім віянням меблевої моди стала прихована в шафу-купе TV-зона.

Як вибрати шафа-купе для спальні:

Шафа-купе для спальні повинна бути місткою, але, одночасно з цим, не займати багато місця. Домогтися цього хоча б візуально можна, приділивши особливу увагу вибору кольору для шафи-купе, віддавши перевагу світлим тонам і дзеркалам. Ви отримаєте незахаращену спальню, повну світла і повітря. Це буде та спальня, відпочинок в якій повноцінний, а атмосфера дихає легкістю і домашнім затишком.