Пройшли ті часи, коли отримати кредит можна було тільки в банку. Сьогодні Будь-яка людина може взяти кредит онлайн, не витративши на це багато часу. Кредити онлайн пропонують різні організації. Серед них є як звичайні банки, так і МФО. Особливістю онлайн кредитів є те, що вони видаються на невелику суму.

Переваги онлайн кредитів:

  • Оперативна обробка заявок. Час обробки заявки складає від 5-15 хвилин. У деяких випадках час може бути збільшено до півгодини. Після розгляду заявки позичальнику приходить СМС з повідомленням про рішення.
  • Мінімальний пакет документів. Щоб отримати онлайн кредит на www.moneyveo.ua, вам буде потрібно пред’явити тільки паспорт.
  • Відсутність потреби їхати в офіс і стояти в чергах. Це значно економить час і спрощує процедуру оформлення кредиту.
  • Мінімальні вимоги до позичальників. Зазвичай в МФО потрібною є відповідність певному віку, наявність постійної прописки. У деяких випадках може знадобитися наявність постійного джерела доходу. Але зазвичай ця інформація цікавить тільки банки.
  • Високий відсоток схвалення заявок. Позику в режимі онлайн може отримати кожна людина. Громадянин може бути непрацюючим, мати кредитну історію.
  • Безліч способів отримання позики. Ви можете отримати гроші на електронний гаманець, картку банку, за допомогою грошового переказу.

Варто відзначити і деякі мінуси онлайн позик, на які потрібно звернути увагу до оформлення заявки. В першу чергу до мінусів відноситься більш висока процентна ставка в порівнянні зі звичайним кредитом. Справа в тому, що МФО і банки, що видають онлайн позики, йдуть на великий ризик. Особливо це стосується організацій, які не вимагають підтвердження доходу. Тому їм доводиться компенсувати свої ризики, встановлюючи підвищені процентні ставки. При виборі організації для взяття такої позики вивчіть всі умови. Деякі МФО встановлюють приховані комісії. У поспіху люди не читають договір, а потім виявляють величезну переплату. Щоб такого не сталося, уважно підходьте до вибору МФО, обов’язково читайте договір перед його підписанням.

Оформлення кредиту онлайн не займає багато часу, але у нього є свої нюанси. Тому якщо ви вирішили взяти такий кредит, підійдіть з усією відповідальністю до його оформлення.