Купівля квартири – це важлива та серйозна справа, яка потребує уваги, часу і знання правил. Купівля квартири в новобудові не виняток. А оскільки скрізь є свої нюанси, то ми, як годиться, звернулися з питаннями до експертів.

Як вибрати квартиру в новобудові – головні поради для Вас.

Одним з перших питань, які належить вирішити – це вибір житлового комплексу, де буде розташовуватися квартира. Від цього буде залежати, наскільки зручно буде добиратися до роботи, чи далеко дитині ходити в школу, де знаходяться найближчі магазини, спорткомплекси, лікарні та інша інфраструктура.

Завжди можна підібрати зручний варіант з великої різноманітності пропозицій на ринку нерухомості. Повна інформація про кожний житловий комплекс, діючі пропозиції, житло будь-якого класу і зручна навігація сервісу допоможуть зробити правильний вибір, і порадіти за нього в майбутньому.

Вікна

Важливо не тільки кількість вікон, але і вид з них. Так як квартира планується в новобудові, то подивитися в реальності не вийде, оскільки будинок може бути поки тільки в проекті. Тут допоможуть сучасні технології – використовуйте квадрокоптер, особливо для високих поверхів розміщення.

Також оціните потенційну можливість спорудження високої будівлі поруч з майбутнім будинком, яка може закрити вид. І звичайно вивчіть навколишнє оточення: наявність ліній електропередач, котелень, трубопроводів, дерев і т.д.

Поверх

В сучасних багатоповерхівках вибирайте поверх з 5 по 15 – це найвигідніша і найбільш затребувана нерухомість. При нагоді її легко можна буде продати або здати в оренду.

Планування

При виборі квартири забудовник запропонує Вам план квартири. В ідеалі це має бути квадрат. Можна вибирати форму прямокутника, але в цьому випадку обов’язково враховуйте кількість світлових прорізів (вікон, балконів), щоб було достатньо природного освітлення. Не вибирайте незвичайне планування, наприклад, з округленими стінами, таку квартиру буде важко обставити меблями, зробити ремонт і отримати акуратний вигляд.