Конкуренція практично у всіх сферах діяльності людини в Україні, особливо в такій сфері, як ремонт помещений, стрімко зростає, тому більшості компаній в наш час необхідно стежити не тільки за якістю продукції і послуг, але і за власним обличчям, брендом, який створює перше враження. З цим поняттям незмінно буде ототожнюватися офіс підприємства.

Як організувати ремонт офісу в Києві?

Безумовно власникам компаній найчастіше доводиться орендувати бізнес-будівлі в Києві. Тому необхідність у проведенні капітального або косметичного ремонту постійно применшується, оскільки будівлею володіє хтось інший.

Однак представництво бізнесу ніхто не відміняв. З вами менше захочуть співпрацювати, якщо ви не подбаєте про зовнішній вигляд штаб-квартири, не кажучи вже про можливість залучити інвестиції.

КОСМЕТИЧНИЙ АБО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ОФІСУ.

Якщо ви все ж зважилися зайнятися благоустроєм офісу, вам слід вибрати тип ремонтних робіт. Можна обмежитися косметичним ремонтом і лише злегка оновити фасад будівлі і дизайн інтер’єру, або ж зайнятися капітальним ремонтом – знести зайві конструкції і поміняти планування будівлі.

Процес проведення ремонту офісу можна розділити на такі етапи:

  1. Розробка дизайн-проекту та іншої документації, перепланування приміщень.
  2. Прибирання: вивезення старої апаратури, демонтаж меблів, предметів інтер’єру та будівельного сміття.
  3. Переобладнання комунікаційних систем.
  4. Оздоблення стін, конструкцій і фасаду будівлі: забарвлення, обклеювання, реконструкція вікон і стель.
  5. Чорнові роботи: шпаклівка і штукатурка, установка вентиляційних систем.
  6. Фінальні роботи: установка нових меблів, чистової підлоги, освітлювальних приладів.

РЕМОНТ ОФІСУ ПІД КЛЮЧ.

При ремонті «під ключ» всю відповідальність за проведення ремонтних робіт бере на себе організація-підрядник. Це означає, що закупівлю матеріалів, управління ремонтними бригадами і всіма іншими процесами займеться менеджмент будівельної компанії.

При такому варіанті вигода замовника полягає в:

  • дешевших цінах на будматеріали;
  • комплексності всіх проведених робіт;
  • відсутності необхідності вникати в маленькі нюанси.

Від власника компанії всього лише потрібна участь в розробці плану, дизайн документації та погодження декоративно-оздоблювальних робіт. Всю відповідальність за якість бере на себе підрядник.

ЯК ВИБРАТИ ПІДРЯДЧИКА?

Вибір будівельної компанії – це важливий процес, від якого залежить успішність будівельно-монтажних робіт. Неважливо, чи це велика бізнес-будівля або маленька офіс-квартира – ремонт повинен бути виконаний відповідно до найвищих стандартів.

Тому краще звертатися до підрядників з багатою історією (наприклад, PARTNER CONSTRUCTION), які дадуть вам гарантію в якості ремонту. Можливо їх послуги будуть коштувати вам дорожче, ніж в компаніях-одноденках, але тоді ви можете розраховувати на відповідний результат.