Підбираючи меблі для своєї квартири, варто враховувати загальний стиль і дизайн квартири. Виробники меблів нам пропонують як окремі елементи меблів, так і гарнітури, які можна придбати для кухонної кімнати, спальні, вітальні або дитячої кімнати.

Купуючи готовий меблевий гарнітур, не треба «ламати голову», як підібрати підходили один одному елементи меблів. Виробники меблів намагаються дивувати і залучати своїх покупців, створюючи абсолютно різну і несхожу один на одного меблі. У продажу можна побачити класичну і сучасну меблі, стиль фьюжн і хай-тек, стиль модерну і романтики.

Для правильно підбору меблів слід знати параметри і розміри кімнати. Ці показники можуть впливати на форму і конструкцію меблів. Для малогабаритної квартири дуже зручна меблі складна, яка може використовуватися як щодня, так і по певних подій. Такі моделі одним рухом руки можуть перетворити ліжко в шафу або крісло в ліжко. Але для такої трансформації все ж буде потрібно певне місце. Як показує практика, практичніше і надійніше залишається стандартна меблі.

При визначенні якості меблів варто звернути увагу на фабричне виробництво. Фабричні меблі завжди має високу якість, гарантію на безкоштовне обслуговування або повернення вартості з яких-небудь причин. У якісних меблів елементи з’єднання повинні бути у вигляді паза і профілів. Слід звертати увагу на розмір дерев’яних плит і якість вичинки. Одним з головних елементів вибору меблів є її оббивка і наповнювач. Найкраще, якщо це будуть натуральні тканини, але в якості наповнювача можна використовувати і штучний матеріал.

Не варто забувати, незалежно від стилю і якості, меблі вимагає догляду. Кожен вид меблів вимагає певного догляду, то, що підходить одному виду меблів може не підійти іншому виду. Якщо у вас живе чотириногий друг, без спеціальних миючих засобів не обійтися.