Спальня – це та кімната, де ми відпочиваємо після важкого робочого дня, тому цю кімнату не слід перевантажити громіздкими речами. Ось чому вибір шафи у спальній стає відповідальним кроком.

Важливо правильно визначитися з моделлю, щоб максимально грамотно вписувалася в загальну обстановку, забезпечила комфорт, практичність і функціональність. Спеціалізовані меблеві фабрики пропонують шафи різних видів, форм, розмірів, кольорів і стилів. Завдяки великій різноманітності кожен зможе підібрати виріб до душі та по кишені.

Основні моменти під час вибору шафи

При виборі шафи слід зважити на деякі важливі моменти. Основними критеріями вибору є:

  • розміри кімнати;
  • планування кімнати;
  • матеріал;
  • дизайн;
  • місткість;
  • елементи дверей та інше.

Сучасні виробники пропонують великий вибір моделей у різних стильових, дизайнерських напрямках, завдяки чому кожен зможе підібрати варіант за смаком. За потреби завжди можна замовити індивідуальні моделі. Такий вибір стане ідеальним, особливо якщо кімната маленька. Шафа на замовлення відмінно впишеться в інтер’єр та загальну обстановку кімнати. Вибір шафи слід робити також з погляду функціональності та місткості. Шафа слід вибрати також з урахуванням її конструкційних особливостей. Ринок пропонує розстібні, розсувні, кутові та інші різновиди.

Особливості розстібних шаф

Найпоширенішою моделлю є розстібні шафи, які можна навіть вважати класикою. Такі шафи стануть ідеальним вибором для будь-якої спальної кімнати. Вони зарекомендували себе багаторічною історією та мають великий попит серед споживачів. Орні шафи відрізняються наявністю якісних петель, практичністю та безшумністю. Велика ширина огляду можна назвати однією з головних переваг таких моделей. Для того, щоб шафа служила довго, слід звернути увагу на моделі з деревних матеріалів. Такі шафи мають тривалий термін експлуатації і за весь час експлуатації не втрачають початковий, гарний вигляд. Ще однією перевагою таких моделей можна назвати бюджетність. Розстібні шафи коштують недорого, тому користуються великим визнанням з боку покупців. Для прийняття оптимального та вигідного рішення слід порадитися з досвідченими фахівцями.