Для кожної людини ванна кімната – це улюблене місце в будинку, тут ми вранці приймаємо душ, щоб остаточно прокинутися, а ввечері – теплу ванну, щоб зняти всю втому і напругу після трудового дня. І погодьтеся, що все це хочеться робити в комфортній і красивій ванній кімнаті. А значить, і меблі повинні бути відповідними – красивими, функціональними і комфортними.

Кожен виробник меблів намагається задовольнити замовника – підібрати йому такі меблі, щоб вони були не тільки якісними, але і підходили до дизайну його ванної кімнати. Саме тому, меблі для ванної на замовлення в интернет-магазине Твой дом – будуть найкращим рішенням для вас. Головне, зробіть для себе акцент, що вони будуть відповідати вашим запитам – вони будуть унікальними і оригінальними. Також будуть відповідати розмірам кімнати.

Інструкція по вибору меблів:

  • необхідно з самого початку подивитися, наскільки рівно і акуратно лежить фарба, і чи немає на поверхні меблів патьоків;
  • слід звернути належну увагу на торці – вони повинні бути оброблені, тобто заламініровать, пофарбовані або закриті крайками;
  • меблі, які стоять на місці, треба оцінити на наявність різних відколів і подряпин;
  • обов’язково огляньте фурнітуру, щоб на ній не було ніяких дефектів, до них можна віднести і сліди корозії, невідповідність за розмірами, подряпини і т.д .;
  • ретельно перевірте функціональність всіх скриньок і дверцят. Переконайтеся, щоб вони відкривалися безшумно і плавно.

Термін служби

Те, наскільки довго і надійно вам прослужать меблі для ванної кімнати, багато в чому залежить від матеріалу, з якого вони зроблені. Цей матеріал повинен бути міцним і вологостійким, адже для ванної кімнати дуже властиві часті перепади температур і підвищена вологість.

При цьому найбільшим чином вологість впливає на нижні шафки, так як бризки води найчастіше потрапляють саме на їх поверхню.

Функціональність

Ремонт ванної кімнати в будинку виконаний, і тепер настав час підбирати якісні меблі для ванної. Габарити і форма меблів повинні відповідати масі і зростання господаря будинку, тільки тоді йому буде максимально зручно користуватися їй.

Конструкційні особливості меблів повинні забезпечувати її стійкість, технологічність, а також можливість трансформації і заміни окремих її елементів.