Якщо вам хочеться змінити на краще свою квартиру, не витрачаючи значних коштів, і не вдаючись до перепланування і функціональних змін приміщень, тоді можна використовувати чисто оформлювальні рішення. Головне при цьому – піти від монотонності і дотримуватися єдиного обраного стилю. Можна вибрати досить популярний стиль класицизм з властивими йому рисами: елегантністю, величністю і строгістю.

Можна обрати стиль кантрі, використовуючи для оздоблення інтер’єру природні матеріали – глину, дерево, бавовняні і лляні фіранки і покривала. У стилі хай-тек також використовуються в основному натуральні матеріали, але все відрізняється великою лаконічністю і функціональністю. При етнічному стилі передбачається домінування в інтер’єрі приміщення духу і культури якоїсь однієї країни, наприклад, Японії або Китаю. Такий стиль хороший для людей, що віддають перевагу екзотику.

дизайн квартири Комбінований стиль дозволяє поєднувати в собі елементи старовини та сучасності, класики і модерну. Однак тут при оформленні особливо важливий хороший смак, знання і вміння. Якщо ви зупинитеся на стилі класицизму, тоді можна обробити стіни кімнат ліпниною. Це досить трудомістка робота, однак це того варте. Усередині створених гіпсових молдингів з гіпсу чудово виглядатимуть картини в рамах з різьбленого багета.

На кухні уздовж стін розташуються в ряд шафки, холодильник, плита, мийка. Оскільки кухні по площі найчастіше невеликі за розміром, то ліпнина тут явно не підійде. Просто краще обкласти стіни керамічною плиткою світлих або пастельних тонів, а решту поверхні стін обклеїти шпалерами. На підлозі цілком доречна керамічна плитка.

Дуже важливо, щоб стеля кухні за своїм стилем гармоніював з іншими приміщеннями даної квартири. У передпокої буде цілком доречний дзеркальна шафа-купе, що дозволить візуально значно збільшити простір.