Натуральні матеріали ніколи не втрачають своєї актуальності. Їх широко використовують для оформлення інтер’єру в житловій, комерційній та навіть офісній нерухомості.

Якісні двері з масиву здатні додати будь-якому приміщенню солідності, а також підвищують його тепло- і звукоізоляцію. Натуральна деревина відмінно підходить для обробки квартир, заміських будинків, різних ресторанів і барів, а також робочих кабінетів керівників. Вона створює атмосферу розкоші і достатку, підкреслює успішність і хороший смак.

Чому варто використовувати натуральну деревину в оформленні інтер’єру:

• Бездоганний зовнішній вигляд. Класичні двері з масиву надає приміщенню особливого шарму і затишку, робить його більш теплим.

• Міцність і довговічність. Матеріал служить десятиліттями без необхідності догляду. Так двері і перегородки з масиву твердих порід можуть служити до 50 років.

• Екологічна безпека. Натуральне дерево повністю нешкідливо для здоров’я.

• Покращення звукоізоляційних характеристик. Спеціальні перегородки з масиву дозволять ефективно зонувати простір, розділити зону відпочинку і роботи.

• Хороша сполучуваність з іншими матеріалами. Дерево добре виглядає з каменем, склом і шкірою.

• Приємний запах. Необроблений масив привнесе в приміщення особливий аромат.

Правильний вибір матеріалу

В першу чергу тут все залежить від доступного бюджету, оскільки масив досить дорогий за ціною. Перед покупкою потрібно визначитися з місцем його використання, а також з чим він буде поєднуватися. Традиційно створення інтер’єру починається з вибору підлогового покриття. Для квартири або котеджу кращим чином підійде паркетна дошка з масиву, яка володіє дуже довгим терміном служби. Вибір відтінку залежить від особистих переваг власника, а також самого приміщення. У невеликих кімнатах зі слабким природним освітленням краще використовувати світлу паркетну дошку. Вона візуально розширить простір.

Для оздоблення стін можна використовувати дерев’яні панелі або дешевшу вагонку. У приміщеннях з вигнутими поверхнями відмінно зарекомендували себе дерев’яні шпалери. Для заміських будинків дизайнери часто використовують блок-хауз, який нагадує зруб. З гусварблока можна створити будь-який візерунок. Завершальним штрихом стане меблі з масиву. Вона не обов’язково повинна бути вся виготовлена ​​з цього матеріалу, але пару елементів повинні бути присутніми.