Лофт – стиль, що вперше з’явився ще в першій половині 20-го століття. Засновники – художники і представники творчої інтелігенції. У пошуках дешевих майстерень і квартир, люди почали знімати колишні виробничі приміщення.

Основні риси такого стилю – використання натуральних матеріалів, максимальна природність і необробленість покриття – вітаються голі цегляні стіни, великі вікна без штор і неприкриті труби. Властивості характерні і для меблів – світильники повинні бути грубими і максимально простими на вигляд.

Як правильно вибрати світильник в стилі лофт?

Насамперед дивляться на матеріал виготовлення. Це може бути метал, дерево або пластик. Виглядає подібна лампа максимально просто і природно. Іноді на світильнику навіть немає абажура, і зі стелі просто звисають непокриті лампочки. Якщо це дерево, то повинно бути погано і нарочито грубо оброблено. Допускається покриття лаком, але все потрібно буде погоджувати з параметрами кімнати.

Ідеальні кольори і відтінки – прості і контрастні. Наприклад, хорошим вибором стане чорний, білий і сірий кольори, а також коричневий або пастельний. Яскраві відтінки можна використовувати тільки коли ви нарочито акцентуєте увагу на самому світильнику. При бажанні, можна прикрасити лампу етнічними або абстрактними узорами. Зробити це можна і самостійно.

Як правило, спеціалізовані світильники в магазинах коштують дуже дорого. Можна спробувати зробити абажур для лампи самостійно, або замовити дешевший аналог в магазині.

Кілька ідей для оформлення

Якщо господар квартири точно не впевнений в потрібному варіанті, краще за все взяти базові і контрастні кольори. Вони будуть підкреслювати незвичність кімнати і стануть її родзинкою.

Наприклад, в приміщенні, оформленому в базових тонах, незвично виглядатимуть яскраві лампи – жовті, помаранчеві і навіть червоні. При бажанні, такі лампи можуть навіть змінити пропорції кімнати – якщо їх підвісити на невеликих шнурах, то стеля здаватиметься вище. Незвичайним рішенням стане використання стилізованих під старовину торшерів і світильників.

Оформлення квартири в дизайні лофт – непроста справа, але результат завжди перевершує очікування. Тому не варто чекати – оригінальні та нестандартні світильники можна замовити в інтернет-магазині прямо зараз.