Загалом підбір меблів зводиться до деяких параметрів. Головний з них, це площа вашого будинку або квартири. Тобто, наприклад, великий стіл, який чудово вписується в інтер’єр, який має п’ятдесят квадратних метрах, в маленькій кімнатці займе велику частину приміщення і природно таке нікуди не годиться. У даній статті мова піде про кращі варіанти вибору і розташування меблів в різних типах кімнат.

До речі, якщо окрім меблів для дому вас цікавлять металопластикові вікна, то переходьте по этой ссылке і вибирайте потрібний варіант.

Вибираємо меблі в передпокій

Входимо в будинок і потрапляємо в передпокій, ось з неї і почнемо. Потрібно здійснити грамотну планування і правильний порядок в передпокої. Часто передпокій має досить малу площу і взагалі зазвичай вона є найменшим приміщенням і в цьому можуть виникнути труднощі з вибором меблів.

Зазвичай добре вписується шафа-купе з дзеркалом на повний зріст. Якщо така шафа встановити паралельно стіні, то місце сильно економиться, а відкриті двері не завадить вільному проходу по коридору.

Також інтер’єр передпокою добре доповнять спеціальні меблі для взуття. Це не тільки практично, але і велика кількість взуття на проході явно не прикрашає приміщення, а так все буде приховано від очей і при цьому легко доступно.

Вибираємо меблі у спальню

Головним місцем відпочинку є спальня. А для того, щоб добре виспатися найголовніше це ліжко. Не бажано забивати спальню купою меблів, тільки найнеобхідніше. Психологія стверджує, що заставлене приміщення для сну з маленьким вільним простором погано відбивається на відпочинку в цілому.

Тому якщо планування заздалегідь не враховує установку вбиральні, краще обмежиться таким варіантом: ліжко з тумбою, у випадку з двоспальним ліжком, ставимо по тумбочці з кожного боку в головах.

Якщо спальня має досить великі розміри, то можна ще додати невелика шафа. Так само зверніть увагу, щоб шафа був виконаний в одному стилі з ліжком або придбайте відразу комплект меблів для спальні.

Їли вам потрібен туалетний столик, то мабуть краще його будить розташувати в цій кімнаті.

Вибираємо меблі для вітальні

Що стосується залу, то будучи по суті головним місцем в будинку або квартирі, він повинен бути гранично комфортно обставлений меблями. Будучи місцем, де проводитиметься найбільше часу і зустрічі з гостями, а також проводяться урочистості, меблі повинна бути підібрана так, щоб було все особливо практично і гармонійно.

Так що це місце де краще на меблях не економити. Виходячи з того, що тут часто збирається велика кількість людей, то меблі вибираємо так, щоб усім вистачило місця з комфортом розташується.

Меблі необхідно підбирати досить міцну і функціональну.

Головний елемент в залі (вітальні) – звичайно диван. Зрозуміло, що він повинен бути комфортним і мати достатньо місця. Добре впишуться в інтер’єр, додавши ще місця для відпочинку, два крісла в єдиному з диваном стилі.

Якщо зал просторий, то підвищити функціональність можна додавши один – два столика і бар.

Слідкуйте, щоб всі меблі вписувалася в інтер’єр приміщення. Вибирайте нейтральні тони і приємні для ока відтінки, які будуть сприяти заспокійливою атмосфері і створять затишок.

Вибираємо меблі на кухню

Деякі люди люблять проводити на кухні навіть набагато більше часу, ніж в залі (вітальні), так що для них це приміщення є головним. Так само в будинках зараз не рідкість, коли кухня і вітальня поєднуються в одному великому приміщенні. До речі, замовити меблі для кухні радимо на этом сайте вже зараз.

Тут не тільки готуватися їжа – це кімната для збору всієї сім’ї. Так що тільки кухонним гарнітуром обмежуватися не потрібно. Так само потрібен стіл, такий щоб вмістилася вся сім’я і стільці.

Можна поставити барну стійку і кутовий диванчик. Барна стійка особливо добре будить виглядати в суміщеному варіанті приміщення, зонуючи кухню від вітальні. Так само будить зручно підійти з боку вітальні до стійки бару.