Щоб відпочинок людини був повноцінний, необхідно постільна білизна високої якості. Дешевий текстиль не тільки приносить незручності під час сну, але може негативно позначитися на загальному здоров’ї людини. Особливо якщо вона схильна до алергічних реакцій.

Важливі характеристики

Найкращу якість постільної білизни, яку пропонує Интернет магазин постельное белье хлопок сатин, визначають багато характеристик:

  • Якість барвників. Вони не повинні містити шкідливі хімічні сполуки, які можуть викликати алергічні реакції. Також барвники повинні бути стійкими, щоб витримати регулярну прання.
  • Гігроскопічність і добра вентиляція, завдяки якій, перш ніж використовувати можна в будь-який час року. З якого матеріалу саме якісну постільну білизну? В цьому випадку, краще вибирати текстиль з натуральних тканин: льон, шовк або бавовна.
  • Зносостійкість. На перший вид складно визначити цю характеристику, тому що, наскільки воно міцне, можна дізнатися після декількох прань. Але слід пам’ятати, що пухка тканина швидко прийде в непридатність. Тому перед тим, як вибрати якісну постільну білизну, перевірте, щоб матеріал був гладкий і приємний на дотик.
  • Щільність – один з найважливіших критеріїв вибору. Чим цей показник вищий, тим якісніше буде текстиль. За щільністю визначають термін служби і міцність виробу. Найнижча щільність становить 20 ниток на 1 квадратний сантиметр. Вироби з показником від 130 до 280 – найякісніші і довговічні. Тут так само авторські поради щодо вибору постільної білизни.

Деякі виробники не вказують щільність на упаковці, щоб не відлякати покупця. Але вона обов’язково повинна бути вказана, тому зверніть на це увагу.

Як вибрати постільну білизну кращу за якістю

Багато хто стикався з таким терміном, як клас якості постільної білизни, але що ж це таке? Для різних тканин існують різні показники. Але для кожного виду існує кілька класифікацій, які впливають на якість:

  1. сорт – це натуральний колір волокон тканини, якщо важливо, що вироби мають як менше обробки;
  2. тип – це м’якість, яка залежить від довжини волокон;
  3. клас – це кількість різних добавок в складі, від якого залежить чистота тканини.

Клас визначає фізичні властивості, зовнішній вигляд і особливості догляду. Самий хороший натуральний матеріал для постільної білизни повинен бути виготовлений з сировини, вирощеної в природному середовищі. У виробничому середовищі виготовлення таких тканин дуже витратне, тому і вироби мають досить високу вартість.

Яке за якістю постільна білизна краще вибрати, визначають ще кілька критеріїв. Про них слід поговорити детальніше, щоб не прогадати з покупкою.

Упаковка

Перед тим, як вибрати постільну білизну хорошої якості, уважно вивчіть упаковку комплекту. Вона повинна захищати вміст від негативного впливу навколишнього середовища: вологість, світло, збереження при перевезенні. Також на ній виробник повинен вказати всі характеристики свого продукту, в тому числі свою юридичну адресу.

Етикетка

Етикетка з маркуванням, яка розповідає про характеристику, рекомендаціях по догляду, щільності та інших параметрах. Тут же добросовісний виробник вказує дату упаковки і список виробів, які входять в комплект. Це допомагає вибрати постільну білизни найкраще за якістю.