Одним з найбільш найважливіших приміщень в квартирі або будинку є спальня, в якій будь-яка людина проводить достатню частину свого життя. Спальна кімната призначається, насамперед, для відпочинку, розслаблення, сну, відновлення фізичних сил та енергії. Саме тому меблі для спальні рекомендується підбирати уважно і ретельно, щоб у підсумку все виглядало гармонійно і естетично, створювало атмосферу максимального спокою, теплоти і затишку.

Проте, меблі є одним з найбільш значущих атрибутів спальної кімнати. Адже, навіть якщо хоч один елемент не вписується в інтер’єр квартири, то це може зруйнувати всю цілісність картини. Таким чином, необхідно правильно підбирати меблеві вироби в приміщення і в даний момент це абсолютно легко зробити так як існує величезна кількість різноманітних підприємств, що виробляють меблі, а також і меблевих магазинів, і інтернет-магазинів активно постачають споживачів різновидами товарів.

Саме тому, в першу чергу необхідно визначитися з основним кольором і тоном інтер’єру в спальні. Найбільше рекомендується купувати саме гарнітур (тобто комплект), так як Вам за підсумком не доведеться замислюватися про різні складові частини інтер’єру, адже гарнітур включає в себе всі необхідні меблі для спальні, наприклад ліжко, приліжкові тумбочки, шафа-купе, комод, туалетний столик і багато іншого.

По-друге, не варто, наприклад, забезпечувати кімнату дорогими меблями одночасно з дешевою, тим самим Ви створюєте дисгармонію в інтер’єрі спальні, адже зазвичай дорогі меблі погано поєднується з низьковартісній.

По-третє, визначаючись з кольоровим оформленням кімнати, необхідно скористатися звичайним правилом: якщо кімната невелика, то її слід заповнювати меблями світлої палітри, так як вона візуально може розширити приміщення. А якщо, навпаки, спальня простора і габаритна, то темна меблева гарнітура Вам на допомогу, а також і в великих кількостях. Одночасно з цим, вибрати колірне рішення необхідно завчасно, до того, як Ви підібрали меблі.