Напевно, жодна людина не буде сперечатися, що дуб вважається символом захисту, могутності і сили. Ще в давні часи наші предки вважали дуб священним деревом, яке дарує людині силу і життя.

І в наш час меблі з такого дерева носить самий, що ні на є вольовий характер, який доповнений якістю і стилем. Хоча такі меблі за ціною найдорожча, але повірте, вона цього варта.

Меблі з такого масивного дерева по праву можна вважати фамільної цінністю, меблі з дуба також відрізняється показністю і естетичністю. Дуже ефектно виглядає дана меблі в віталень і величезних залах, але часто її із задоволенням ставлять в кабінетах, бібліотеках і особливо красиво, дана меблі, виглядає в спальних кімнатах. Адже для облаштування спальні прекрасно підійде меблі, виконана з масиву дуба, вона не тільки нормалізує ваш сон, але і очистить приміщення від негативної енергії.

Головною відмінною характеристикою деревини з даного дерева є його вологостійкість, вона не розбухає під впливом вологи, тому такі меблі підходить ідеально для ванної кімнати. Для тих, хто більшу частину часу проводить на кухні, де теж є підвищена вологість, найкращим рішенням знову ж буде меблі з дуба, яка поєднує в собі ще вишуканий смак і надійність.

Меблі з дуба – це самий екологічно чистий матеріал, тому для інтер’єру дитячої кімнати і будь-якої спальні вона буде самим, що ні на є, відмінним варіантом і буде служити довгі-довгі роки.

Але щоб вона служила вам багато років потрібно вміти за нею доглядати. Предмети з дуба обов’язково треба протирати чистим і м’яким шматочком плюшу, сукна, оксамиту або фланелі. А якщо меблі лакована, то протирати необхідно тільки ворсистої серветкою, попередньо просоченої воскоподібним речовиною, що надає блиску меблів.
Виробництво меблів в світі вважається предметом витонченості і мистецтва, а меблі з дуба є еталоном відмінного смаку.