Модульні ліжка стають все більш модними. Це Навіть не дивно, оскільки прості марки ліжок купуються, а після викидаються на звалище у власній початковій формі.

Модульні ж ліжка не мають жорстких розмірів і форм, що дуже зручно для створення індивідуальної марки м’яких меблів.

Ну ось, сміливо заявите «прощай» застарілим наборам м’яких меблів, що складається з дивана і 2-х крісел. Змінюється навколо життя змушує підлаштовуватися під неї, а це означає, що більшість з нас бажають щось більше «еластичне», коли мова йде про облаштування вітальні.

Нове дихання старих меблів додасть її реставрація. Корпусні меблі можна забарвити в модний колір, м’яку – перетягнути трендової тканиною. Перетягнути старий диван допоможуть фахівці. Ну а якщо ви вирішили придбати нові меблі, зверніть увагу на модульні вироби.

Модульні конструкції м’яких меблів радять найбільшу багатосторонність, так як вони бувають складені так, як особисто цього побажаєте, враховуючи чисельність сім’ї та розміри кімнати. При підборі меблів необхідно пам’ятати про те, що за основу треба брати матеріал екологічно чистий.

Так, наприклад, меблі з сосни постійно вважалася одним з дуже кращих пропозицій для облаштування будинку. Якщо ви дозріли для переходу від звичайного комплекту «диван+два крісла» до модульної конструкції, то ось на що вам слід звертати свою увагу.

Критерії вибору:

  • Саме-первое, число учасників вашого сімейства конкретно впливає на розмір модульного дивана. Якщо наприклад ваша сім’я численна, то вам потрібна м’які меблі, яка здатна вмістити їх усіх, але при цьому зміщуючись в простір вітальні. Модульний диван відмикає для вас можливість розташувати ще пару-трійку людина на такій же території, що займала ваша минула м’які меблі. За рахунок кутових компонентів модульного дивана формується додатковий космос.
  • По-друге, прийміть до відома той факт, що модульні ліжка виглядають більш масивними і займають більше простору за рахунок власної глибини і ширини модулів. Ось саме тому якщо ви зупинили свій вибір на модульної конструкції, врахуйте і розміри кімнати для гостей. Прекрасно конструкція виглядає у великих кімнатах, не пануйте над іншими меблями. У великих і відкритого проекту кімнатах за допомогою модульного дивана можна встановити різні зони. У маленьких же площах більше добре застосовувати невелику меблі.
  • По-третє, підбираючи модульний диван для вітальні кімнати, вам потрібно буде враховувати його розміщення і форму. Якщо наприклад звичайний диван, в основному, займає одну з вільних стін, зрідка маючи кутовий компонент з одного боку, то в модульних конструкціях є багато допоміжних деталей, які і створюють кінцевий вигляд меблів. У будь-якому випадку, при придбанні модульного дивана у вас не вийде просто показати на певну марку. За допомогою дизайнера вам потрібно детально розрахувати будова і вид майбутньої конструкції.