Досить затребуваними конструкціями для віталень є шафи-купе, які бувають різноманітних дизайнів, розмірів. При виборі потрібно орієнтуватися не тільки на стиль приміщення, а й матеріал виготовлення меблів, найчастіше, вироби виготовляють з гіпсокартону і МДФ, кожен з варіантів має свої переваги і технічні властивості.

Характеристика шаф-купе з МДФ

Розглянуті конструкції з МДФ відрізняються компактністю, зручністю використання, практичністю, вписуються в багато інтер’єри віталень, мають гарний зовнішній вигляд. Це хороша альтернатива натуральній деревині, адже МДФ отримують способом пресування деревного пилу, серед переваг шаф-купе варто виділити:

  • Екологічність, відсутність токсичних речовин, що негативно впливають на здоров’я людини.
  • Високі експлуатаційні якості, довгий термін служби.
  • Шафа збирають за короткий проміжок часу, всі деталі надійно з’єднуються.
  • Поверхня гладка, рівна, шафа не потребує особливого догляду.
  • Широка палітра кольорів, завдяки чому, виріб легко підібрати до певного стилю.

Що стосується недоліків, то варто відзначити, що матеріал ставитися до горючих виробам, поверхню можна подряпати від сильного удару. У свою чергу шафи-купе з МДФ можуть мати різну обробку, є пофарбовані типи, ламіновані або шпоновані вироби.

Особливості шаф-купе для вітальні з гіпсокартону

Це найбільш економічний варіант даної меблів, до того ж, виготовити шафа з гіпсокартону цілком можливо своїми руками. Крім низької вартості, вироби практичні, комфортні у використанні, мають гарні теплоізоляційними властивостями, повністю безпечні.

Зустрічаються оригінальні конструкції з гіпсокартону, які вписуються в багато дизайни вітальні, додатково в шафи можна вмонтувати освітлення. Листи матеріалу можна штукатурити, фарбувати або ж обклеїти підходящої плівкою. Зверніть увагу, що такі шафи-купе є вбудованими конструкціями, тобто після монтажу відсутня можливість перемістити виріб.

Для оформлення фасаду шаф-купе можуть застосовуватися такі матеріали, як скло, дзеркало, пластик, елементи фотодруку і багато іншого. Щоб вибрати відповідну конструкцію, потрібно виходити з фінансових можливостей, інтер’єру вітальні, індивідуальних переваг.