Створювати затишок необхідно не тільки в будинку, але і на присадибній ділянці. У затишних кріслах приємно посидіти теплими вечорами за чашкою чаю, почитати улюблену книжку або просто відпочити. У цій статті ви знайдете багато корисної інформації з вибору меблів для садового ділянки.

Дизайн меблів для саду

Такі меблі завжди знаходиться на виду, тому вона повинна поєднуватися з дизайном будинку.

Так, наприклад, якщо у вас дерев’яний будинок, то меблі від https://canvas-outdoor.com/sadovaya-mebel/ теж повинні бути виготовлені ​​з дерева. Якщо кошти не дозволяють придбати дерев’яні меблі, можна замінити її пластиковими меблями, яка імітує дерево.

Здалеку відмінностей не буде помітно. Якщо будинок з оздобленням з каменю, то відповідно, предмети меблів вибирайте з натурального або штучного каменю. Штучний камінь нічим не відрізняється від натурального зовні, однак, термін експлуатації у нього менше. Для будинку, оформленого сайдингом відмінно підійде пластикові меблі такого ж забарвлення.

Який матеріал для садових меблів краще?

У будь-якого матеріалу є свої мінуси і плюси, при виборі користуйтеся законами фізики і власним здоровим глуздом.

Пластикові меблі

Вибір на користь пластика – найекономічніший варіант.

Такі меблі:

  • красиві,
  • легкі,
  • компактні.

Пластикові меблі легка в догляді, її можна помити прямо зі шланга, вона швидко висохне і знову буде виблискувати як нова.

Виробники дивують своїми виробами, зробленими під дороге дерево, лозу, камінь і навіть антикваріат. Мінусом пластика є те, що вона вигорає на сонці і дряпається в процесі використання. На зиму меблі варто вкрити або прибрати в приміщення.

Дерев’яні меблі

Цей варіант підійде людям, що люблять все натуральне і екологічно чисте.

Плюсом дерева є довговічність, стійкість до природних катаклізмів. Але, це залежить від якості дерева і його захисного покриття. Дерево має бути оброблено спеціальним антисептиком, який запобігає появі гнилі, і покрито фарбою або лаком. Меблі можуть бути продовжений або стаціонарної. Краще віддати перевагу першому варіанту, щоб можна було прибрати на зиму або в сезон проливних дощів. Дерево можна комбінувати з металом і склом.