Будь-яке приміщення в житловому будинку або міській квартирі призначене для певних функцій, наприклад, в спальні люди відпочивають, сплять або просто розслабляються, а на кухні готують. Однак існують і такі приміщення, які одночасно виконують кілька функцій, а однією з таких кімнат є вітальня, де члени сім’ї можуть не тільки відпочити, почитати, поговорити один з одним або зі своїми гостями, подивитися телевізор, але і випити чашечку кави або чаю з солодощами. Як говорилося вище, це приміщення використовується також і для прийому гостей, тому можна сміливо говорити про те, що вітальня є справжнісінькою візитною карткою кожної оселі.

Саме тому меблі для цієї кімнати слід купувати досить дорогу, красиву, а також функціональну. Правда, не варто лишком сильно старатися при виборі предметів меблів, інакше таке приміщення перетвориться на банальну вітальню радянських часів.

Багато людей, напевно, пам’ятають про те, що в Радянському Союзі модно було змушувати вітальні великою кількістю самої «різношерстої» меблів, а особливу любов у радянських людей придбали комоди і комодики, книжкові полиці, всілякі серванти, «стінки», меблеві і книжкові шафи . Поради щодо вибору меблів для вітальні Перед тим, як піти в меблевий магазин за тим чи іншим предметом меблів, слід визначитися з тим, скільки вільного простору хотілося б залишити у вітальні, може бути після подібних роздумів в голову прийде думка купити тільки який-небудь витончений невеликий стіл з оргскла або який-небудь дорогий породи дерева. Можливо, доповнити стіл захочеться ще красивими компактними кріслами і маленьким канапкою.

Хтось захоче залишити в такому багатофункціональному приміщенні ще більше простору і вважатиме за краще купити тільки пару стелажів, для дисків і книг і така ж кількість тумбочок. Однак для вітальні дизайнери рекомендують купувати тільки певні види меблів, причому, в список дозволених не входить серванти і шафки для посуду, в тому числі, і декоративної, так як таких предметів місце давно вже визначено на кухні.

При виборі меблів для вітальні слід знати про те, що такі вироби повинні бути красивими, зручними і стильними. Крім того, не варто економити на диванчиках і інших меблів, яку планується поставити в такому приміщенні. Справа в тому, що будь-які предмети інтер’єру завжди будуть перебувати на очах у всіх, тому вигляд у столиків, крісел, канапок повинні бути дорогим і презентабельним.

Думаю, не варто нагадувати зайвий раз і про те, що меблі повинні в обов’язковому порядку відповідати загальній стилістиці вітальні і заданої колірного рішення.