Сьогодні в магазинах можна знайти величезну кількість різноманітних видів м’яких меблів. Вони відрізняються за виробником, матеріалом наповнення, оббивкою, ціновою категорією, дизайном, наявністю декору та іншими характеристиками. Вибрати потрібний виріб серед такого асортименту дуже складно. Якими ж критеріями керуватися при покупці того чи іншого меблевого гарнітура? На що звернути увагу?

При виборі будь-яких м’яких меблів потрібно в першу чергу враховувати власні уподобання. Однак не варто забувати і про дизайн інтер’єру кімнати, в якій буде стояти майбутнє придбання. Виріб повинен вписуватися в загальне оформлення приміщення і доповнювати його.

Для початку необхідно зробити виміри кімнати і того простору, куди ви плануєте поставити майбутню покупку. Адже якщо ви купите, наприклад, диван більшого розміру, то він може просто не поміститися на вільній ділянці. Щоб було простіше проводити виміри, краще намалювати на листку паперу план кімнати. На ньому слід зазначити розміри приміщення, а також кількість вільного простору. У магазин краще взяти з собою рулетку, щоб точно не помилитися з вільними сантиметрами.

М’які меблі сьогодні представлені не тільки у звичайних торгових точках, але і на інтернет-сайтах. Тому можна зробити покупку не виходячи з дому. Для цього потрібно лише відвідати цікаву веб-сторінку і вибрати відповідний гарнітур. Крім того, багато компаній надають доставку меблів на будинок. Вона може бути як платною, так і безкоштовною. Все залежить від регіону і місця, в якому ви проживаєте. Одержати більш детальну інформацію з приводу доставки можна по телефону або за допомогою чату, який зазвичай є в кожному інтернет-магазині. Спеціаліст розповість не тільки про перевезення меблевих предметів, але і про конкретний гарнітурі.

Оплатити покупку в інтернет-магазині можна різними способами. До них відноситься переказ грошей за допомогою банківської карти або післяплати. Також можна скористатися віртуальним інтернет-гаманцем. Ще один спосіб оплати – готівкою. Ви зможете віддати гроші особисто кур’єру в руки, коли він привезе меблі до вас додому. Перед оплатою варто перевірити цілісність виробів, в тому числі слід оглянути предмети на наявність пошкоджень, які могли виникнути при транспортуванні. Деякі компанії надають і послуги зі складання меблів.