Фен-шуй принесе в життя гармонію. Будівництво будинку по принципах фен-шуй допоможе досягти злагоди зі світом.

Ми розповімо в цій статті, як побудувати будинок відповідно до принципів фен-шуй.

Основним фактором у фен-шуй є співвідношення елементів: «металу», «дерева», «води», «вогню» і «землі». Поняття “води” і “гори” також важливі.

Гора стабільна, вона накопичує енергію інь. У той час, як вода знаходиться в русі, переносячи енергію ян. Гори направляють енергію неба. Гора ззаду будинку захищає його від негативної енергії. Також важливі гори з боків від місця мешкання, вони відповідають за потомство і здоров’я. У містах горами є все височини: інші будинки, високі дерева, пам’ятники. Якщо оточуючі ваш будинок споруди приємні на вигляд, будинок оточує сприятлива енергія.

Найвища будівля у вигляді стовпа – це «дерево». Будинки з загостреними дахами – елементи «вогню». Гори з широкими і плоскими дахами відносяться до елементу «землі». Будівлі зі сферичними дахами – це «метал». У разі дахів з трудноопределімую типом, ви маєте справу з «водою». Негативну енергію гір можна нейтралізувати. “Вогонь” нейтралізує поставлений на підвіконня акваріум. Дерево контролює землю, земля – ​​воду, вогонь – метал.

У фен-шуй за добробут відповідає вода. Але її енергію потрібно накопичити. Якщо будинок оточують річки, покладіть на підвіконня камінь. Застійна вода і звалища сміття несприятливі.

Будівництво фен-шуй залежить від вибору ділянки для будинку. Місце має бути чисте і тихе. Ззаду будинку можуть бути дерева, інші будинки або гори, ділянка перед будинком краще залишити відкритим. Найкраще місце для будинку – на схилі пагорба.

Квадратний або прямокутний ділянку кращий. Дуже добре мати на ділянці хвойне дерево, краще сосну (ялина забирає енергію).

На ньому має бути багато рослин, птахів і метеликів. За фен-шуй краще побудувати будинок посередині ділянки або ззаду. Форма будинку не повинна бути ламаної. Доріжка до нього повинна володіти плавними вигинами, і не впиратися в нього безпосередньо. Чи не мостіть двір. Дах краще зробити напівкруглої.

Вхід повинен бути на півдні, добре, якщо буде великий ґанок і в’юнкі рослини поряд з дверима. У центрі будинку не можна розташовувати димохід, туалет або сходи.

Будувати краще з натуральних матеріалів.

Дотримуючись цих умов, ви привернете позитивну енергію і захистіть себе і близьких.