Побудувати одноповерховий приватний будинок не так просто, як здається багатьом, до того ж, тут чимале значення має те, в яких саме умовах буде вестися будівництво, а також те, з використанням чого саме.

До речі, асортимент матеріалів, із застосуванням яких зводяться домоволодіння, дуже великий. Само собою, ми маємо на увазі, перш за все ті матеріали, з застосуванням яких облаштовуються стіни. Так ось, якщо вам найближчим часом належить виконати таке будівництво, радимо звернути увагу на пустотілі стінові блоки. По-перше, вони міцні. По-друге, порівняно недорогі. І по-третє будинку, стіни яких викладені таким блоком, відрізняються непоганими теплоізоляційними показниками.

Що необхідно для будівництва?

Щоб побудувати приватний будинок треба мати наступне:

• стінові блоки;
• пиломатеріали;
• покрівельний матеріал;
• фасадний матеріал;
• цемент, пісок, гравій.

Само собою, список далеко не повний, ми перерахували лише основні матеріали, і до того ж не згадали не один інструмент.

Будуємо будинок своїми руками

Якщо там, де ви будуєте нормальний грунт, закладіть фундамент стрічкового типу. Завдання просте. Армовану траншею глибиною 50 см треба залити бетоном. І ще, буде непогано, якщо ви виведіть фундамент з грунту, досить 25 см, тобто, ми говоримо ще й про встановлення опалубки.

Класти блокові стіни неважко. Технологія абсолютно така ж, як і у випадку з цеглою. Спочатку завдання полягає в тому, що вам треба викласти кути кладки, по ним, а якщо бути точніше по їх крайнім блокам буде натягатися шнур, який буде орієнтиром для кладки інших блоків.

По завершенню кладки стін можна відразу виконати будівництво стельового і підлогового перекриття, після чого зайнятися будівництвом даху. Ну а далі вже менш значні роботи, як, наприклад, монтаж вікон, дверей та оздоблення фасаду.