Розповідати у 2021 про зростання популярності душа навіть якось незручно – настільки це очевидний факт. Достатньо згадати, що багато українців навіть демонтували стандартні ванни, заради встановлення душових кабінок. Однак, сьогодні цілком можна поєднати (при певному способі монтажу) і ванну, і повноцінну душову, завдяки новому слову сантехнічного прогресу – душовій колоні зі змішувачем.

Справді, душова колона зі змішувачем – це пристрій, який зовні досить простий: до штанги-труби, змонтованої до стіни приєднуються верхній душ і шланг ручної лійки і все. Однак, підтверджується істина: «все геніальне просто», адже за рахунок такої конструкції ми отримуємо три в одному як рішення для душу і ряд переваг:

  1. ми отримуємо вертикальний верхній душ, вкрай зручний для миття. Висота такого душа легко і зручно регулюється по його стійці;
  2. при небажанні мочити готову зачіску, можна використовувати ручний душ, що дає відмінне розслаблення для тіла;
  3. змішувач дає можливість оперативно регулювати натиск води та її температуру;
  4. крім функціональності, суміщеної з простотою і зручністю, така душевая колонна haiba milano цілком бюджетний варіант під будь-яку товщину гаманця, хоча вартість може помітно варіюватися від додаткових функцій.

Особливості вибору душової колони зі змішувачем

Як уже зазначалося конструкція такого душового «девайса» вельми проста, проте функціональність можна розширити. Звертати увагу слід в першу чергу на:

Тип змішувача і наявність термостата. Існує як стандартний ручний, де температурний режим води і її тиск підлаштовуються вручну за допомогою одного важеля, так термостатичний змішувач, здатний забезпечувати задану температуру і баланс з витратою води. Зазвичай це реалізується шляхом обмеження по температурі і здійснюється натисненням однієї кнопки. Також, є душові колони взагалі без змішувача, вони приєднуються до змішувача вже наявного у ванній кімнаті.

Матеріал. Їх асортимент дуже великий і багато в чому вибирається користувачем виходячи з власних дизайнерських переваг. З практичної точки зору, оптимальним є душова стійка зі шлангом виконаним з нержавіючої сталі. З фінансової – з пластмаси, з усіма наслідками, що випливають, нюансами в плані довговічності (тому краще взяти антиударний пластик). З естетичної – вибір великий: від мідних сплавів до загартованого скла.

З додаткових опцій можна звернути увагу на наявність аератора – це пристрій здатний зробити струменіть води об’ємнішим за рахунок змішування її з повітрям. Приймання душу стане приємнішим, а витрати води – більш економними.

Монтаж душової колони

Як зазначалося, один з головних козирів цього пристрою – це простота. Стосується вона і монтажу: за допомогою банальних розпірників колона прикріплюється до стіни. Залежно від розмірів та інтер’єру ванної кімнати, до штанги прикріплюється змішувач безпосередньо або, як варіант – через шланг.

У підлоговому варіанті стійка, як вже зрозуміло з назви, кріпиться до підлоги. А вода відповідно подається також знизу.

Безумовно, в такому короткому огляді неможливо розкрити всі нюанси вибору і застосування душової колони зі змішувачем. Проте, очевидно, що даний пристрій додасть чимало зручностей і приємних відчуттів в будь-якому будинку або квартирі.