Складно уявити своє житло без зручних і комфортних сучасних меблів, які можуть виконувати кілька функцій: на них не тільки сидять, а й застосовують, як місце для повноцінного відпочинку.

На ринку представлено безліч різноманітних моделей не тільки вітчизняного, але і зарубіжного виробництва.

Кожен споживач може підібрати на свій смак, враховуючи всі побажання і, звичайно ж, товщину свого гаманця. Безсумнівно, меблі в класичному стилі завжди користувалася популярністю, вона не виходить з моди і не старіє.

Але, на сьогоднішній день з’явилися і новинки в меблевому світі, одна з них – м’які кутові меблі. Кутові дивани встигли завоювати багато шанувальників і позитивних відгуків, і неспроста.

На жаль, не всі можуть дозволити собі житлоплощу значних розмірів, дуже часто доводиться поміщатися в скромній малометражної однокімнатній квартирі (особливо молодим сім’ям), в якій доводиться використовувати простір дуже раціонально.

У цій ситуації м’які меблі на замовлення ідеальний варіант для використання, адже диван легко трансформується, а значить, молода сім’я зможе організувати не тільки зручний і повноцінне спальне місце, але і місце для прийому гостей, при цьому ще й заощадить простір для розміщення інших меблів і речей.

Чим же відрізняються кутові дивани?

За формою вони бувають рівносторонніми, можуть мати форму у вигляді літери «П» або ж мати боку з різною довжиною.

Складаються такі дивани, як правило, з окремих складових – сегментів, які легко компонуються між собою, а це значить, що нема потреби виготовляти меблі на замовлення, можна просто підібрати відповідні сегменти і з’єднати їх воєдино в одному дивані, який ідеально впишеться за розміром і стилю в інтер’єр.

Перед покупкою обов’язково треба визначитися, де буде стояти диван: в правому куті або в лівому, щоб правильно вибрати сегменти. Конструкцію кутового дивана можна доповнити, наприклад, передбачити наявність тумб для білизни, забезпечити його баром або ж придбати столик.

Якщо диван в основному буде використовуватися, як спальне місце, то оббивку варто підбирати з природних матеріалів, які не притягають пил і не провокують алергічних реакцій.

Якщо ж диван стане основним місцем для дозвілля, де відпочивають і приймають гостей, то варто подбати про оббивку, яка буде легко стиратися.

В цьому випадку найоптимальнішим варіантом буде придбати набір чохлів (можна кілька), які можна замінити без додаткових зусиль.