Якщо ви захотіли кардинально змінити інтер’єр, затіяли ремонт, то рано чи пізно, перед вами постане питання про те, які міжкімнатні двері вибрати в свою квартиру. Двері і вікна – це візитна картка вашого житла, адже у людини враження про ваш будинок починає складатися ще з вхідних дверей, а міжкімнатні двері можуть розповісти про характер, смаки господарів, їх звички і захоплення.

На сьогоднішній день представлений широкий вибір міжкімнатних дверей за ціною, якістю та дизайном. Перше, з чим потрібно визначитися перед тим, як купить двери в Минске, це з матеріалом виготовлення дверей, який би відповідав вашим вимогам: якість, естетичність, екологічність і звичайно ж вартість.

Які бувають міжкімнатні двері і чим вони відрізняються

Які міжкімнатні двері краще підходять для квартири

Міжкімнатні двері – багатофункціональний елемент інтер’єру, який розмежовує приміщення, забезпечує їх захист від шуму, підкреслює гідності дизайну. Українські і європейські виробники пропонують моделі з натуральної деревини, ПВХ, МДФ, ДСП.

З якого матеріалу вибрати міжкімнатні двері, щоб не завдати шкоди сімейному бюджету і купити дійсно довговічний виріб?

Сучасний стиль

Люди молоді (не тільки віком, але і душею), динамічні, сміливі, як правило, вибирають сучасні напрямки інтер’єрів. Вибираючи сучасний новий стиль, можна використовувати самі сміливі рішення.

Хай тек

Даний стиль передбачає оригінальність, яскравість і використання передових технологій:

  1. Двері для інтер’єрів даного типу можуть бути виконані з пластика, блискучого металу або скла.
  2. Вітається незвичайність конструкції, прямі лінії орнаментів.
  3. Рекомендується використання підсвічування і інших візуальних ефектів.

Лофт

Сучасний напрямок інтер’єрної моди лофт народилося в процесі дизайнерського переобладнання горищних або виробничих приміщень в житлові. Дизайнери, використовуючи новий стиль лофт, виконують стилізації приміщень під промисловий інтер’єр.

Простір інтер’єрів, оформлених в стилі лофт, максимально відкрите, такі приміщення «не люблять» стін і перегородок. Лінії в інтер’єрі, як правило, прямі, відповідні конструктивній основі будівлі.

Вибираючи міжкімнатні двері для оформлення інтер’єрів у стилі лофт, варто відмовитися від традиційних моделей. Для такої обстановки ідеально підійдуть моделі, для виготовлення яких використані метал, скло, камінь, цегла. Добре вписуються в стиль лофт розсувні або маятникові міжкімнатні двері.