Профільований настил, скорочено профнастил або профлист – це металевий гофрований лист, який утворює ребра жорсткості для міцності конструкції. Профнастил ПК-30 означає профнастил для покрівлі з глибиною гофрованих ребер – 30мм. Його відрізняє легкість і міцність листа.

Область використання

Застосування профнастилу широко використовується в різних областях, в приватному і промисловому секторах. Щоб придбати якісний профнастил в Харькове від  ХатаКрита – переходьте за посиланням. Крім покрівлі, з них виготовляють:

  1. Паркани.
  2. Несучі конструкції.
  3. Різні обробки і багато іншого.

Покрівельні профільні листи ПК-30, дуже часто використовуються не тільки для покрівельних покриттів, але і як для створення простих навісних дахів. Це може бути для:

  • Автобусних зупинок.
  • Сходових входів.
  • Гаражів.
  • Навісів для велосипедів або кришок платформ.

У цих випадках профільні листи використовуються в першу чергу через низьку ціну, а також простоти монтажу. Завдяки легкій вазі він не потребує складних, трудомістких і дорогих опорних конструкціях.

Переваги профільних листів

Покрівельні профільні листи в першу чергу відрізняються дуже високою міцністю, що обумовлено їх стійкістю до атмосферних впливів, в тому числі до низьких і високих температур. Покрівельні елементи з профільних листів можуть бути товщі покриттів з інших сталевих листових матеріалів, що також призводить до більш високої стійкості до екстремальних погодних умов, а також сильному дощу, граду або снігу.

Легка вага забезпечує більш швидкий процес установки покрівлі. Пружність конструкції дозволяє вставати на неї в повний зріст для більш зручного виконання робіт. Перед покупкою матеріалу потрібно враховувати близько 10см його ширини для монтажу в нахлест.

Одним із способів зниження витрат є зниження вартості монтажу. В цьому відношенні профільні листи утворюють дуже вигідне рішення, оскільки швидка і проста установка значно впливає на зниження вартості виготовлення. Більш швидке завершення проекту дозволяє значно раніше отримувати прибуток від бізнесу.

Ще одна велика перевага коробчатих профільних листів полягає в доступною ціною.

Види профнастилу

Одним з основних моментів при виборі металевого даху для будинку є вид металевого листа, який купується. Що стосується вартості і зовнішнього вигляду, то одним з кращих доступних типів для використання є алюміній, який забезпечує гарне співвідношення ціни і якості, в той час як такі варіанти, як оцинкована сталь, мають сертифіковану здатність до тривалого терміну служби.

Інший тип – металеві струсу, які є стилем, мають природу справжнього дерева, але поставляється в іншому класі дизайну. Він природно довговічний, ніж дерево, яке він імітує.

Також доступні так звані “натуральні метали”, які з часом створюють патину, і вони природним чином вписуються в навколишнє середовище, будучи на 100% придатними для вторинної переробки.