Хочете здивувати своїх гостей або ділових партнерів, які зайшли на чашечку кави? Тоді скляний стіл для комп’ютера – це відмінне рішення, яке не тільки допоможе вам працювати комфортно і продуктивно, але і внесе ауру затишку в ту кімнату, де б він не знаходився. Скляний стіл для комп’ютера поєднує в собі легкість, естетичність і відмінні експлуатаційні характеристики, тому такі меблі доречні в будь-якому інтер’єрі.

Головне упередження, яке відштовхує багатьох від покупки такого незабутнього і ефектного елементу інтер’єру, це здається крихкість і непрактичність скляного столу для комп’ютера. Багатьом здається, що скло, яке використовується в таких меблів, може легко лопнути, та й для очищення його потрібно незрівнянно більше часу. Не варто перебувати в полоні упереджень – сучасні технології та матеріали зробили великий прорив, що і підтверджується високим попитом на меблі і предмети інтер’єру із, здавалося б, недоречних тут матеріалів. Сучасний стіл для комп’ютера виготовляється з ударостійкого скла, якому не страшні ні удари, ні високі навантаження, ні підвищена вологість. Та й чистка такого столу за своїми трудозатратам нічим не відрізняться від звичних нам матеріалів.

Найпоширеніший варіант скляного столу для комп’ютера – скло використовується безпосередньо для стільниці, а ось інші елементи виконані з дерева, металу, пластику. Такий варіант дуже практичний і має цілком непогані естетичні характеристики. Якщо ж ви прихильник витонченості в усьому, то можна звернути увагу на моделі, кожен елемент яких повністю виготовлений зі скла – це, звичайно, красиво і такий стіл не залишиться непоміченим вашими гостями, проте регулярна експлуатація такої моделі викликає деякі незручності. Тому перевагу рекомендується залишити за моделями з комбінованих матеріалів.

Нерідко доводиться чути твердження, що скляний стіл для комп’ютера таїть в собі небезпеку, про нього можна порізатися, скло може раптово лопнути, нагородивши свого господаря безліччю гострих осколків і інфарктом заодно. Можливо, на зорі появи таких меблів і траплялися такі випадки, але сьогодні таких випадків не знайдеш. Такий стіл здатний витримати навантаження, які далеко не кожен дерев’яний або пластиковий стіл здатний витримати. Навіть якщо механічний вплив виявилося сильнішим, то виробниками меблів і це враховано – стіл або розсиплеться шматочками без гострих країв (у разі загартованого скла), або зовсім залишить вм’ятину на поверхні (в разі спеціальної прозорої плівки, яка є в структурі скла).

Не варто думати, що скляний стіл для комп’ютера обов’язково повинен бути виконаний з прозорого скла, сьогодні можна підібрати різні кольори, які прекрасно впишуться у вже сформований інтер’єр вітальні кімнати або робочого кабінету. Особливим естетичним шиком володіє стіл для комп’ютера з чорного скла, який недосвідченому може здатися дерев’яним або пластиковим, однак таємничі відблиски світла, хоч і здатні ввести в замішання, але вже точно нікого не залишать байдужим.