Пропонуючи жителям України придбати змішувач для душа, компанія GROHE зазначає, що ці вироби гармонійно поєднують інноваційний підхід конструкторів і наявність високотехнологічних функцій з простотою експлуатації. Продукція прославленого німецького бренду представлена ​​в широкому асортименті. Зверніть увагу: багато модифікації цих виробів обладнані унікальною технологією EcoJoy, завдяки наявності якої вода витрачається дуже економно.

Різновиди змішувачів для душу GROHE

Якщо говорити про матеріали, то змішувачі для душу GROHE існують в двох варіаціях: хромований пластик (такі моделі переважають в асортименті) і латунь.

Специфічні особливості душової лійки GROHE такі:

  • наявність в комплекті сітчастого фільтра;
  • наявність системи самоочищення;
  • різноманітність режимів струменя: масажний, дощовий, м’який з повітрям та інші варіації.

Шланги, якими комплектується змішувач для душа GROHE, підрозділяються, залежно від матеріалу виготовлення, на дві категорії: посилені металевими нитками пластикові (литі) і армовані капроновою ниткою гумові. При цьому обидва варіанти відрізняються високою міцністю.

Види розміщення змішувачів для душу

Якщо ви бажаєте придбати змішувачі для душу GROHE, майте на увазі, що розміщуватися на стіні цей виріб може двома способами:

  • монтаж підвісний;
  • монтаж прихований.

Перша варіація закріплюється двома отворами близько ванни або душового піддона. Друга найбільш доречна для душової кабіни, оскільки, маючи мінімальну кількість виступаючих частин, вона істотно заощаджує простір душової території.

Зручність і практичність використовуваних як змішувачів термостатів перевірені часом. В цьому випадку вода, яка подається в лійку має заздалегідь встановлену температуру, при цьому необхідність регулювання температури відпадає.