Змішувачі та системи для душу Paffoni – це саме та сантехніка, яку багато хто вважає еталоном якості. Італійський бренд вже понад 70 років виробляє продукцію, що поєднує в собі унікальний дизайн, високу функціональність та сучасні матеріали. Вироби Paffoni безвідмовно служать десятки років.

Як усе починалось?

Засновником бізнесу був Роберто Пафоні, котрий, в 1953 році заснував невеличке виробництво, у італійському містечку Погно. На початку компанія називалась Roberto Paffoni. Штаб-квартира бренду і досі базується у цьому місті, лише керує нею, наразі – Уго Пафоні (син Роберто).

Незмінним від початку заснування Paffoni залишається курс на постійне вдосконалення виробничого процесу, покращення якості продукції та впровадження інновацій. Зараз це чи не найбільший виробник сантехніки в Італії. Щорічно заводи Paffoni виготовляють близько 5 млн. виробів, що експортуються до більше ніж 50 країн світу.

Що варто знати про продукцію Paffoni

Виробничі потужності компанії – це італійський завод з приміщеннями більш ніж 20000 метрів квадратних. Тут, у 12-ти різних цехах, здійснюється повний цикл виробництва. Від сировини, до готового, запакованого виробу. За розробку нових моделей відповідає інженерно-технічний відділ, що базується тут-таки, поряд з відділом дизайну.

Головний акцент у виробництві зроблено на використанні якнайкращої сировини, що відповідає європейським стандартам якості. Наприклад, корпуси змішувачів Paffoni виготовляють з латунного сплаву, що має еталонний склад 75% міді та 25% цинку. Такий матеріал дуже міцний, стійкий до окислення та механічних ушкоджень, що робить вироби з нього максимально довговічними та надійними.

Кожен змішувач оглядається контролерами якості й додатково, аби мінімізувати людський фактор, проходить тест на спеціальному комп’ютеризованому стенді. На вузли змішувача подають воду під тиском, що вдвічі перевищує показники в стандартних водогонах. Тобто умови тестування забезпечують для кінцевого споживача подвійний запас надійності.

Сучасні технології у змішувачах Paffoni

Paffoni – еко орієнтована компанія. Розробники змішувачів та систем для душу ставлять собі за мету забезпечити зниження витрат води під час використання. Для цього у виробах використовується, наприклад система Cold Start.

Вона реалізована у вигляді системи компенсації зусилля на вентилі змішувача. Щоб відкрити кран ви маєте докласти незначне зусилля, але, щоб отримати струмінь максимальної потужності доведеться змістити важіль у крайнє праве чи крайнє ліве положення, що потребує більшого зусилля. Це зроблено задля того, аби уникнути зайвих витрат води та електроенергії потрібної для її нагрівання.

Окремо варто згадати про оригінальне хромоване напилення Paffoni – воно містить іони срібла, тому має антибактеріальні властивості. На обробленій цим напиленням поверхні змішувачів не утворюється вапняний наліт, для догляду за нею достатньо протирати її намиленою ганчіркою не використовуючи жодних агресивних миючих засобів.

Різноманітність кольорів та форм

Продукція Paffoni представлена більш ніж 20-ма колекціями, для будь-яких інтер’єрних забаганок. Наприклад ROCK – це поєднання класики з сучасними трендами, TANGO – лінійка натхненна італійськими народними мотивами.  ELLE-EFFE – втілення мінімалізму.  Ці, та інші колекції Paffoni ви можете придбати в магазині Depoint, ми офіційний представник бренду в Україні і надаємо гарантію.