У виборі сантехнічного обладнання важливо віддати перевагу якісній, функціональній техніці, яка здатна безперебійно служити довгі роки, незмінно зберігаючи бездоганний первісний вигляд. Детальна інформація про те, де виробляють змішувачі Grohe, які технології використовуються, які види пристроїв існують, допоможе прийняти правильне рішення.

Змішувачі Grohe: країна виробництва, технології

Виробничі потужності компанії Grohe розташовані в 3 країнах (Німеччина, Португалія, Таїланд), а головний офіс знаходиться в Німеччині. Понад 82% йде на експорт – продукція цього виробника користується популярністю у всьому світі. І це цілком заслужено по ряду причин:

  1. Оригінальний дизайн – не тільки в Європі, але і на міжнародному рівні продукція цього виробника була відзначена численними нагородами (Red dot, Good Design Awards).
  2. Тривалий термін служби – виробництво сантехнічного обладнання строго контролюється, що забезпечує довговічність кожного виробу. І навіть для моделей, знятих виробництва, компанія продовжує випускати запасні деталі.
  3. Увага до деталей – запатентовані розробки, що забезпечують просте перемикання режимів і зручне використання змішувача.

Практичні змішувачі Grohe, придбати які можна тут: https://online-santehnika.com.ua/proizvoditeli/grohe.html, виконані з високоякісних матеріалів. Завдяки особливій технології виробництва та спеціальному хромованому покриттю, виріб не втратить краси металевого блиску навіть через роки активної щоденної експлуатації.

Види змішувачів Grohe

Компанія постійно розширює поточний асортимент, доповнюючи його практичними, функціональними новинками. На заводах, де виготовляють змішувачі Grohe, випускаються чотири типи сантехнічного обладнання:

  • одноважельні- проста система регулювання обсягу і температури рідини, що подається;
  • двовентильні – встановлені два важелі, які використовуються для настройки напору і температурного режиму;
  • термостати – функціональні рішення, що дозволяють встановити і підтримувати оптимальну температуру;
  • безконтактні – системи, які активно використовуються в комерційних приміщеннях (офіси, торгові і дитячі центри).

Grohe – компанія, яка виробляє змішувачі, пропонує вбудовані (монтаж на раковину) і настінні рішення. Різноманіття доступних рішень зробило можливим підбір сантехнічних приладів, в повній мірі відповідають вимогам власника і особливостям приміщення, для якого вони призначені.