Шафи-купе можна встановлювати в будь-якій кімнаті, вони добре виглядають в спальні, передпокої, вітальні, дитячій кімнаті. До переваг використання даного типу меблів можна віднести:

  • за допомогою шафи-купе можна ергономічно організувати простір;
  • вбудовані конструкції можна замовити за індивідуальним проектом, що дозволяє створити таку шафу, який буде відповідати всім вимогам споживача;
  • шафи-купе прості в експлуатації і абсолютно безпечні, що користуватися ними можуть навіть діти;
  • вони надійні і можуть експлуатуватися тривалий час, не змінюючи своїх зовнішніх і функціональних характеристик;
  • придбати шафу-купе або замовити можна в будь-якому дизайнерському рішенні. Вибрати матеріали самостійно, так само, як і елементи декорування.

Якщо сказати коротко про шафах-купе, то це компактний і привабливий предмет меблів, який створює цікавий інтер’єр своїми функціональними можливостями. Замовити классические шкафы в гостиную можна за посиланням.

Сучасні прямі шафи-купе – комфорт і затишок вашого будинку

Сучасні люди при меблюванню своїх будинків і квартир, а також офісних приміщень все більше віддають перевагу купити шафу-купе замість класичних моделей з дверцятами. Це функціональні і місткі меблі, які чудово підійдуть для вітальні, передпокою і спальні.

Завдяки великому асортименту варіантів конструкцій, колірних і дизайнерських рішень шафа-купе з розсувними дверима прекрасно впишеться в інтер’єр будь-якого приміщення, будь то вітальня, спальня або офіс.

Класичні шафи-купе основних видів

Випускаються сучасні шафи купе різних конструкцій, стилів і габаритів. У виробництві використовуються матеріали і фурнітура різної якості. Найбільш універсальним варіантом, який підійде для різних приміщень, є прямі шафи купе.
Такі моделі бувають двох основних видів:

  1. Окремо розташовані. Класичні моделі, основною перевагою яких є те, що їх при бажанні можна демонтувати і переставити в іншу кімнату. Найчастіше це готові шафи-купе стандартних розмірів (глибина 60 см), але можливі і інші габарити. Наприклад, якщо в кімнаті мало місце, глибина робиться 45 см. Речі в такому випадку розташовуються уздовж на висувних мікроліфта.
  2. Вбудовані. Відмінні рішення для облаштування ніш. Купуються, як правило, такі шафи купе на замовлення. Вони можуть бути без бічних перегородок і задньої стінки, полки монтуються в стіни ніші, двері кріпляться до профілю, але навіть не дивлячись на, здавалося б, менша витрата матеріалів, така конструкція буде вище за вартістю, за рахунок своєї індивідуальності. Також, для цього необхідні ідеально рівні стелю і стіни ніші.
  3. Пряма шафа-купе дозволяє максимально раціонально використовувати простір приміщення, економлячи значно місце, приносячи в кімнату затишок. Можливість оснащення її різними поличками і висувними скриньками, дозволить зручно і компактно розмістити всі речі. На відміну від кутових купе, звичайна пряма шафа поміститься навіть в самій маленькій кімнаті, адже їх розміри починаються всього від одного метра!