Погано обрана футболка може сильно зашкодити вашому зовнішньому вигляду. Тому я підготувала для вас необхідне повне керівництво по покупці цієї вічної основи будь-якого гардероба. Після прочитання цієї статті ви дізнаєтеся, як вибрати якісний варіант, свій розмір і матеріал, найбільш підходящий саме для ваших потреб.

Якісна футболка – вона яка?

Перш ніж почати розглядати шви футболки в магазині, важливо зосередитися на тому, що конкретно ви шукаєте в футболці:

  1. Ви шукаєте виріб з максимально міцного матеріалу?
  2. Або ви шукаєте футболку з унікальним трикотажем, наповненим стилем і характером?

Футболка – це базовий предмет гардероба. Пошук міцного матеріалу тут дуже важливий, тому що саме її ви будете прати найчастіше серед інших речей. Футболка низької якості буде виготовлена ​​з волокон, для яких потрібно дуже мало виробничих зусиль. Тому в результаті вони будуть в основному короткими, не надто стійкими до тертя, а іноді і частково пошкодженими. Не кажучи вже про рівень фарбування, яке буде виглядати дешево. Тому використання і догляд такої футболки дуже швидко перетворять її в негідний вигляд. Щоб купить футболки рабочие в abrazyv.com.ua – переходьте за посиланням.

Але зворотне не завжди буває вірно. Наприклад, високоякісна дорога футболка, створення якої вимагає ретельної роботи і в’язання не обов’язково стане самим довговічним варіантом. Звичайно, вона не розпадеться за три прання в машині, але її стійкість при пранні і стійкість до тертя не залишаться колишніми.

Якщо ви хочете купити високоякісну футболку, у вас є два варіанти:

  1. Футболка, виконана у винятковому і неповторному стилі, яка принесе вам багато компліментів, але при цьому не буде жити вічно
  2. Футболка з простого трикотажу, але з оптимальним життєвим циклом

На які елементи звертати увагу у якісної футболки?

Щоб оцінити якість футболки, давайте тепер розглянемо деякі елементи, на які потрібно звернути увагу в магазині. Комір повинен добре триматися і не “падати”. Якщо ви вже бачите подібні спотворення, це не дуже хороший знак. Хоча буває так, що першого прання при кімнатній температурі досить, щоб повернути його на колишнє місце.

Якщо ви шукаєте міцну футболку, зверніть увагу на товщину трикотажу, злегка потягніть в різні боки, щоб оцінити її еластичність. Так ви швидко відчуєте різницю між міцним матеріалом одягу і більш крихкою моделлю. Зверніть також увагу на колір: чи підходить він під ваш цветотип і виглядає чи на вас привабливо? А може бути для вас це не принципово важливо? Що стосується розрізу, він не повинен створювати ефект диспропорції.

Футболка з синтетики

Футболка з синтетичного матеріалу часто матиме «блискучий» вид, що мало чим відрізняється від пластикового матеріалу. Цей «блискучий аспект» буде контрастувати з вашим одягом з натуральних матеріалів і призведе до відсутності загальної візуальної гармонії. З функціональної же боку синтетика «не дихає», а її волокно не має особливо корисних фізичних властивостей. У речах з такого матеріалу швидко потієш, особливо в приміщенні, а якщо надіти поверх неї светр, то подвійно.

Єдиний інтерес, який деякі люди можуть виявити у синтетичної футболки, пов’язаний з її спортивної практикою: волокна, будучи гідрофобними, максимально відкидають вологу вашого тіла. У цьому полягає секрет «сухих» футболок, пропонованих великими магазинами спортивного одягу.