Автополив на дачі можна без всяких сумнівів віднести до сучасного і дуже зручного способу зрошення своєї присадибної ділянки. У порівнянні з ручним поливом даний спосіб має масу переваг.

Автополив на дачі і його переваги:

1. Установку системи автоматичного поливу на дачі можна довірити фахівцям або впоратися з поставленим завданням самостійно.

2. За допомогою зручної системи автополиву істотно знижуються ваші трудовитрати і фінансові витрати. Система автоматичного поливу витрачає воду дозовано і рівномірно, а використовуваний насос функціонує невеликий проміжок часу.

3. Є можливість регулювати всі поливальні фази на свій розсуд. Наприклад, контролювати витрату води, задавати час і тривалість поливу.

4. Внесення в систему настройки не збиваються при тимчасовому відключенні подачі електроенергії.

5. Система автополиву розміщується під землею, тому естетичний вигляд вашої ділянки анітрохи не страждає. Крім цього, виключається можливість його випадкового пошкодження. Так, наприклад, розташовані на газоні дощовики висуваються тільки під час поливу, а потім ховаються в землю, що не заважає користуватися газонокосаркою.

6. Ви можете на свій розсуд встановлювати радіус в якому буде здійснюватися полив. Таким чином, зрошуватися буде тільки необхідний ділянку, а не знаходяться поруч ландшафтні об’єкти (альтанка, лава, декоративні прикраси і т.п.).

7. Система автоматичного поливу має в своїй конструкції вільні гідранти, тому в будь-який час ви можете підключити до неї поливальний шланг і при необхідності здійснювати ручний полив.

8. Дана система поливу може функціонувати навіть тоді, коли ви відсутні, досить задати необхідний режим поливу. Це дуже зручно, коли вам необхідно виїхати на тривалий термін.

9. Роботу деяких систем автополиву можна коригувати не тільки в ручному режимі, перебуваючи безпосередньо на ділянці, а й дистанційно (за допомогою Інтернету або телефону).

10. Автоматичний полив може бути запрограмований на будь-який необхідний вам термін. Є моделі, які програмуються на весь рік.

11. Автополівочная система укомплектована датчиками погоди. У разі необхідності система підлаштується відповідно до навколишнім оточенням. Наприклад, під час дощу полив проводиться в заданий час не буде.

12. Встановлена ​​система поливу прекрасно витримує як спеку, так і морози, що дозволяє їй безперебійно працювати досить тривалий час.