Ландшафтне підсвічування різко контрастує зі звичайним освітленням місцевості. Воно покликане скоріше показати естетику ландшафту, хоча освітлення все ж входить в число його функцій.

Для того, щоб створити особливу атмосферу вулиці або дворика вночі, застосовуються трохи інші освітлювальні прилади, ніж при звичайному функціональному висвітленні.

У число таких освітлювачів входить світлодіодний прожектор. Він має масу переваг. В першу чергу, варто згадати про те, що він дуже довговічний.

Такі світильники можуть служити до 25 років без будь-якого ремонту. Водонепроникність більшості прожекторів робить їх ідеальним варіантом для використання в цілях зовнішнього освітлення.

Світлодіодний прожектор не вимагає потужних джерел живлення, і це теж великий плюс. Недолік енергетичної потужності – актуальна проблема, яку можна вирішити за його допомогою.

Однак, навіть при наявності джерел потрібної потужності, він дозволяє істотно заощадити. При цьому такий прожектор коштує недорого і швидко окупає себе.

Зверніть увагу, що официальный сайт goldmandarin.com.ua допоможе вам підібрати якісні та міцні бетонні вибори різних категорій.

Слід сказати також про функціональні переваги світлодіодних прожекторів. Вони дозволяють створювати різні види освітлення. Тому їх широко застосовують як при ландшафтному підсвічуванні, так і при створенні архітектурного обрамлення. Їх м’який, майже містичний світ перетворює все навколо.

При висвітленні ландшафту, а також різних споруд, використовується ще один цікавий пристрій – світловий шнур.

Це гнучка конструкція, яка складається з полімерів і світлодіодів. В полімерну порожнину вставляється струмопровідний пристрій, а всередині трубки розташовані світлодіоди.

Такі шнури дозволяють, завдяки своїй пластичності, оформляти все: і ландшафти, і будівлі, і навіть рекламні щити. Світловий шнур дуже довговічний. Він може служити довгі роки.

Цікаві композиції виходять при оформленні такими пристосуваннями дерев. Світлодіоди, переливаючись, створюють яскраве шоу, заворожують і притягають погляд.

Ці пристрої дуже близькі до неонових, однак вони значно економічніші. До того ж неонові трубки не можуть змагатися зі шнурами в гнучкості. За допомогою останніх можна створювати дивовижні за складністю і красою композиції.

Популярна в оформленні барвистих композицій і такий різновид світлових шнурів, як дюралайт. Якщо звичайний шнур створює рівномірний і м’яке світіння, то дюралайт нагадує чимось гірлянду. Часто його і використовують для прикраси під час новорічних свят.

Однак сфера застосування цього пристрою набагато ширше. Як і шнур, його часто вибирають для оформлення різних будівель, ландшафту і реклами.

Дюралайт складається не з порожньої конструкції, всередині він повністю залитий поливинилхлоридом. Це робить його дивно міцним і економічним.