У двигунах з верхнім розташуванням клапанів і інших пристроїв ГРМ передбачена кришка, яка встановлюється на головку блоку циліндрів через прокладку. Про те, що таке прокладка клапанної кришки, яких типів вона буває і як влаштована, а також про її правильному виборі і заміні читайте в статті.

Що таке прокладка клапанної кришки?

Прокладка клапанної кришки (прокладка кришки ГБЦ) – ущільнювальний елемент поршневих двигунів внутрішнього згоряння з верхнім розташуванням клапанів газорозподільного механізму; еластична прокладка для герметизації обсягу, закритого встановленої на голівці блоку циліндрів кришкою головки блоку циліндрів. Прокладка клапанной крышки Лачетти виконує кілька функцій:

  • Забезпечення щільності монтажу кришки до голівки;
  • Герметизація обсягу, що закривається кришкою, для запобігання витоків масла;
  • Захист деталей клапанного механізму і масла від забруднень (від потрапляння бруду, пилу, відпрацьованих газів і т.д).

Прокладка клапанної кришки не є критично важливою для роботи двигуна деталлю – без неї силовий агрегат цілком буде функціонувати. Однак вона забезпечує чистоту мотора, його пожежобезпечність (запобігаючи витоку масла і попадання його на нагріті частини – випускний колектор та інші) і зручність обслуговування. Крім того, прокладка вносить вклад в збереження чистоти і характеристик моторного масла. Тому при появі витоків з-під кришки прокладку слід замінити, а, щоб зробити вірний вибір, слід розібратися в типах, особливостях і характеристиках цих деталей.

Типи, конструкція і характеристики прокладок клапанних кришок

Незалежно від типу, всі прокладки кришки клапанів мають принципово однакове пристрій. Це плоска еластична деталь, що повторює форму площині прилягання кришки до голівки блоку циліндрів, і має отвори під кріплення і інші деталі. Прокладка підкладається під кришку, і за рахунок своєї еластичності ущільнює щілину між кришкою і ГБЦ (заповнюючи мікронерівності і компенсуючи невеликі відхилення їх привалочних поверхонь від площини), забезпечуючи її герметизацію.