Кожна людина в житті хоча б один раз зіштовхувалася з такою проблемою як ремонт квартири або будинку, і вона напевно знає наслідки пов’язані з ним. Пережити ці моменти, які несуть з собою хаос досить нелегко, особливо, коли ви самі в будівельних технологіях розумієте не так вже й багато.

Рано чи пізно, ремонт, звичайно ж, закінчується і ви, по закінченню його виходьте, якщо не з гідно відремонтованої квартирою або будинком, то, по крайней мере, з великим досвідом. Як правило, досвід нам допомагають отримати і ті майстри, які брали участь в обробці квартири.

Через пару тижнів, кут, який був оброблений майстрами почав тріскатися і обламуватися. Насамперед ви, звичайно, телефонуйте в ту компанію, яка виробляла ремонт вашого будинку, з претензіями, а у відповідь чуєте, що ви занадто прискіпливі і, що кожна робота передбачає якісь упущення, тобто шлюб. Ось тому краще вчитися на чужих помилках і не допускати такого шлюбу в ремонті.

Кілька порад для уникнення такого роду проблем:

  • Ніколи не допускайте до роботи людини, щодо якого ви не маєте ніяких рекомендацій і гарантій, краще звернутися у велику організацію.
  • Якщо ви вибрали не компанію, а приватного виконавця, то подумайте, чи можете ви цій людині довірити таку важливу роботу, як реконструкцію вашого будинку, і якого ви побачили тільки вчора?
  • Телефону рекомендованого вам майстра явно не достатньо.
  • Обов’язково візьміть його адресу уточніть прізвище і постарайтеся про нього дізнатися.
  • Також не зайвою буде консультація і спілкування з попередніми клієнтами майстра.