Такі мотоцикли, як Honda CB 1000R, можна як свого роду надлишок форми над змістом. Така велика потужність у голому тілі здається непотрібною, але, на щастя, лише на папері. На дорозі зовсім інше.

У сезоні 2008 року японський виробник запропонував своїм покупцям мотоцикл, який до певної міри порвав з не надто химерним стилем нейкедів тих років. Honda CB 1000R отримав дуже хижий дизайн, який на перший погляд відсилає до культових стрітфайтерів. У раму приземлився чотирициліндровий двигун з рідинним охолодженням, що розвиває потужність 125 л. Голий паровоз злетів з енергією турбованого винищувача, і лише воля до виживання та відсутність обтічника завадили нам розвинути максимальну швидкість. Актуальна Honda 1000 ціна на нашому сайті.

Спортивне коріння

За каталожними даними CB 1000R з 2008 року розганявся “всього” до 243 км/год, за фактом було близько 225 км/год. Втім, цього виявилося достатньо – відсутність обтічника зробила свою справу. Так чи інакше, треба пам’ятати, що літрова цибуля просто не була спортивним мотоциклом, і крива приросту потужності мала сприяти водіям, які використовують цю техніку в місті. З іншого боку, було б забути той факт, що розміри циліндрів і поршнів були такими ж, як у спортивного Fireblad. Підрозділи відрізнялися головами, але це, мабуть, нікого не дивує.

Врешті-решт, японці побудували двигун з великим крутним моментом і хорошими характеристиками. Хонда почне розганятись без особливих ривків та проблем, і ви просто поїдете далі.

Ще один натяк на «нормальну» їзду – це вбудована система ABS – і все це на мотоциклі 12-річної давнини! Гальмівна система заслуговує на найвищу оцінку, як з точки зору потужності гальмування, так і з точки зору дозованості.

У період розквіту моделі користувачі скаржилися на дисплей, який хоч і виглядав красиво (навіть трохи футуристично), але був не дуже читальний – особливо при яскравому сонячному світлі. Крім того, деякі мотоциклісти звернули увагу на слабкий захист спини від бризок води під колеса під час руху під дощем.

Інша річ місце для пасажира – його не так багато, але це складно сприймати як недолік, такий тип комплектації пропонує заднє сидіння для коротких поїздок, а не для далеких поїздок. Проблеми з датчиком положення валу та поломкою стартера часто обговорюються на інтернет-форумах. На щастя, це не дуже складний ремонт.

Як і належить літровому двигуну з досить агресивними характеристиками, літровий нейкед може спалити своє. При швидкій їзді трасою ми можемо досягти витрати палива до 10 літрів. Стандартно на трасі (при швидкості 130-150) комплектація може задовольнятися результатом близько 7 літрів. У свою чергу, за невеликого бажання спустимося до 6 л/100 км.