Коли ви вирішили зробити оновлення на кухні не поспішайте викидати старі кухонні меблі. Для того щоб оновити і вдихнути нове життя в старі меблі її можна з невеликими витратами просто перефарбувати.

Існує багато ефективних і творчих способів перетворення старих кухонних меблів в затишний, легкий, яскравий і сучасний стиль. Ми повинні зосередити свою увагу на грифельній (крейдяний) фарбі. Багато хто любить стильний зовнішній вигляд кухонних шаф, надавши їм нове життя за допомогою фарбування ви заощадите час, праця і бюджет.

Що таке крейдяна фарба і як вона відрізняється від інших фарб?

Крейдяна фарба була розроблена Енні Слоун і виключно підходить для фарбування меблів, в якості універсальної фарби, яка може бути застосована без попереднього шліфування і грунтування. Клієнти сприйняли цю ідею тому, що застосовуючи цей тип фарби не треба докладати особливих зусиль і складних методів. Ця фарба досить легко покриває поверхню, швидко висихає і є ідеальним вибором для фарбування своїми руками старих меблів з мінімальними зусиллями і без пилу, в нашому випадку кухонні шафи. Якісна меловая краска для мебели – великий вибір за посиланням.

Чому обирають крейдяну фарбу? У кухні шафи є основним елементом, вони завжди видно і вони диктують атмосферу всього інтер’єру. Після закінчення часу меблі втрачає свою привабливість і повинна бути оновлена. Можете замінити її повністю, або змінити фасад або пофарбувати їх в новому кольорі і надати абсолютно новий вид кухні і зробити його більш привабливим і сучасним. Як вибрати кращу фарбу з тисячі меблевих фарб на ринку?

Чому обирають крейдяну / грифельну фарби для кухонних шаф? Які переваги цієї фарби?

По-перше при нанесенні крейдяної фарби створюється патина / плівка, яка надає фантастичний античний вигляд виробу.

Вартість крейдяний фарби є ще одним фактором, який необхідно враховувати. Можете піти і купити його в магазині або ви можете зробити самостійно крейдяні фарбу. Є багато ідей і рецептів. Проте, не варто забувати, що крейдяна фарба сохне відносно швидко, і якщо ви працюєте на великих площах, то краще за все, якщо ви використовуєте фарбу по частинах.

Перше що потрібно знати, це площа поверхні, що фарбується для того, щоб знати кількість необхідної фарби. Вирішіть, чи будете ви вибрати більш один колір або кілька – багато домовласників воліють двоколірні кухні, і якщо це так, потрібно вибирати кольори, які будуть працювати разом і будуть перебувати в гармонії з іншими квітами в інтер’єрі кухні. Перед використанням крейдяної фарби при фарбуванні меблів, переконайтеся, що поверхня її є чистою. Протріть дверцята шафи, а також зсередини, щоб переконатися, що немає жирних плям.

Нанесіть перший шар фарби пензлем, валиком або губкою. Ви повинні розуміти, що крейдяна фарба виглядає не так як фарба з латексу або масляна фарб і можуть при фарбуванні з’являтися смуги і буде вона виглядати смугастої. Нехай фарба повністю висохне. Нанесіть другий шар фарби, помітите, що смуги зникнуть, отримаєте єдиний зовнішній вигляд.