До вибору меблів для ванної кімнати слід підійти серйозно, особливо якщо це стосується меблів під умивальник.

Адже це місце постійно піддається до вологи і до високих температур, тому меблі повинна бути вологостійким і корозійностійким. У кожного є можливість замовити меблі для ванної на online-santehnika.com.ua спеціалізованого онлайн-магазину. Тут великий вибір меблів різного виду і оформлення, тому кожен зможе підібрати продукцію до душі і по кишені.

На що звернути увагу при виборі?

При виборі меблів під умивальник слід звернути увагу на:

  • розмір;
  • матеріал;
  • функціональність;
  • дизайн;
  • ціна.

Якщо ванна кімната маленька, тоді можна вибрати компактну фурнітуру з великою кількістю шафок. Бажано щоб меблі мав багато шафок, щоб там зберігалися речі першої необхідності. Ось чому функціональність меблів стоїть далеко не на останньому місці. Іноді, люди вибирають шафка під умивальник для того щоб просто акуратно приховати трубопроводи. В даному випадку, меблі, в основному, виконує декоративну функцію.

Найважливіше, на що слід звернути увагу при покупці меблів – це матеріал. Меблі під умивальник повинна бути виготовлена ​​з вологостійких матеріалів. Так як меблі постійно піддається до пари, високих температур, а також до впливів агресивних миючих засобів, тоді слід вибрати моделі спеціально для ванної кімнати. Найпоширенішими матеріалами для виготовлення меблів для ванної кімнати є:

  • дерево;
  • пластик;
  • метал;
  • скло.

Особливості матеріалів

Меблі з дерева вважається екологічно чистим і гіпоалергенним. При спеціальній обробці такі меблі здатна відмінно витримувати будь-які коливання температури і вплив вологи. Більш того, дерев’яні моделі вважаються класикою, тому є вибором численних покупців. Досить часто в ванних кімнатах зустрічається меблі з пластики.

Пластик також є екологічно чистим матеріалом. Цей легкий, зносостійкий і практичний матеріал знайшов своє активне застосування у ванній кімнаті. Пластик гнучкий матеріал, так що йому легко можна надати будь-яку форму і отримати меблі в будь-якому стилі і дизайні.

Металеві і скляні моделі теж зустрічаються в інтер’єрі санвузла, однак, їх застосування не настільки широке. Найдешевшими і не поширеними варіантами є моделі з ДСП та МДФ.