Купуючи нову квартиру, кожен починає уявляти, як можна її красиво облаштувати. 

У багатьох торгових точках є величезний асортимент меблевих предметів, що дає можливість вибрати меблі по своєму бажанню. Однак якраз це різноманіття і може привести до неправильного вибору. Щоб цього не сталося, необхідно заздалегідь продумати майбутні покупки.

На що варто звертати увагу при виборі меблів?

* Вибирати меблі слід в залежності від розмірів площі приміщення. Для маленьких кімнат підійде малогабаритна меблі. Якщо вільний простір великої величини, краще звернути увагу на масивну меблі. Але і в тому і в іншому випадку квартиру не слід захаращувати.
* Заздалегідь виберіть для вашої квартири стиль інтер’єру, щоб потім під нього підібрати меблі, яка повинна не тільки гармоніювати з ним, але і підкреслити стиль.
* Вирішіть, з чого повинна бути зроблена меблі. Тут варто враховувати, що вона не нашкодити здоров’ю мешканцям квартири, а значить, матеріали слід вибирати екологічні та якісні. У магазині постарайтеся отримати на цю тему якомога більшу консультацію.
* Велике значення при покупці приділяйте розмірами меблів, яка повинна відповідати площі приміщення. Крім того слід брати до уваги планування квартири і, якщо знадобиться, застосовуйте модульні елементи.
* З огляду на той факт, що меблі в квартирі – це недешеве придбання, тому краще спочатку визначитися з обстановкою в кімнатах, а потім вже купувати оздоблювальні матеріали та шпалери в тон меблевих предметів. Навіть якщо не вистачає коштів на покупку хороших меблів, не варто купувати, що попало. Дешева продукція не тільки не прикрасить вашу квартиру, але і через короткий час втратить зовнішній вигляд або зовсім вийде з ладу. Купувати меблі потрібно з гарантією.

Підбір кольору меблів

Меблеві предмети повинні гармоніювати з декоративними елементами і кольором шпалер. Так само слід звернути увагу на освітленість приміщень в квартирі. Якщо кімната затемнена, в ній краще розмістити меблі зі світлого дерева: сосни, карельської берези, бука, ясена. Так само світлі меблі добре виглядає в маленьких кімнатах, Причому вона візуально здатна збільшити простір.

Якщо кімнати добре освітлюватися, придбайте для них темні меблі з червоного або чорного дерева, вишні, дуба, горіхи або вільхи. При темних тонах, кімната стане більш солідною і багатою. Варіант з темними меблями не підійде для маленьких квартир, так як простір буде виглядати замкнутим.