Декілька головних правил

Ремонт квартири? У багатьох власників ці чарівні слова викликають напад страшної паніки. Ви з таких? Тоді вам необхідна команда помічників. Людей, які не перший день займаються ремонтом і знають про нього все. Але як вибрати правильних людей?

Переваги ремонту численні. По-перше, це підвищує комфорт і цінність вашого будинку, покращуючи естетику. Реконструкція допомагає знизити витрати на обслуговування будинків і комунальні витрати.

Насправді якість ремонту і результат, якого ви досягнете, в значній мірі залежать від досвіду і досконалості (або відсутності таких) команди або компанії, яку ви наймаєте.
Ось здесь список обов’язкових кроків, які допоможуть вам зробити правильний вибір:

1. Перед тим, як почати

Перш ніж ви почнете гортати списки контактів і поспілкуєтеся з кожним підрядником в місті, підготуйте план. Ви хочете бути впевнені в ремонті, який хочете зробити, або знаєте про свої очікування від ремонту.

Залежно від ваших потреб / очікувань, вкажіть «мінімальні критерії» для вибору компанії. Також доцільно встановити бюджет для ремонтних робіт на цьому етапі.

2. Перевірка повноважень

На цьому етапі Всесвітня павутина – ваш кращий друг. Використовуйте ключові слова, такі як «ремонтні роботи Києв», «проекти реконструкції квартири в Україні», «плани ремонту Львів», щоб Google або ваш кращий пошуковик показали найбільш релевантні результати пошуку.

Читайте першу сторінку результатів (ви знайдете близько семи компаній). Відвідайте сайт кожної компанії і виконайте звичайну перевірку наданих контактних даних. Ви хочете перевірити, чи показують вони адреса, номер телефону та список послуг. Навіть якщо хтось настійно рекомендує одного або члена сім’ї, ви захочете переконатися, що у них є всі необхідні ліцензії та навички.

3. Запитайте консультації

Кращі компанії дозволять вам запросити безкоштовну консультацію для ваших потреб в ремонті. Будьте гранично точні в своїх питаннях, і кожна з семи компаній повернеться до вас з пропозиціями. Ви також можете попросити компанію надати тимчасовий кошторис.

Перш ніж перейти до будь-якого проекту, отримаєте оцінки від, принаймні, двох або трьох різних підрядників. Це не тільки допоможе вам отримати справедливу ціну, але кожен підрядник може запропонувати різні варіанти для досягнення ваших цілей.