На сьогодні асортимент продукції для облаштування ванних кімнат, а також різноманітність дизайнерських рішень настільки велика, що скористатися ними може людина, яка має абсолютно будь-який достаток і будь-який за розміром житловий простір.

Меблі для ванної кімнати й санвузла

Маючи кімнату великого розміру, можна дати собі можливість для польоту думки, адже для таких ванних існує величезна кількість всіляких пропозицій: від «вписування» в інтер’єр ванної кімнати пуфів і диванів до перетворення вашого санвузла в справжній домашній spa-салон.

Однак і для невеликих ванн дизайнери теж невпинно придумують нові і все більш функціональні рішення, пропонуючи господарям, наприклад, розмістити у ванній різні тумбочки й шафки, які не тільки створять затишок, а також стануть запорукою порядку.

Скільки б не було оригінальних і інтер’єрних рішень для ванних кімнат, незмінним залишається одне – центром ванній є група, що складається, як правило, з умивальника, шафки й дзеркала.

Саме з цієї фігури починається народження всього інтер’єру ванної кімнати.

Одна з них – усмвальник з тумбою, який розташовується на ніжках. Цей варіант простий в установці і є одним з найекономічніших.

Інший варіант – підвісний умивальник, який вимагає більше зусиль для кріплення, а також гаряче любимо дизайнерами елітних колекцій.

Третій варіант – умивальник, що стоїть на цоколі. Єдиний мінус цього варіанта в тому, що волога часто потрапляє на підлогу.

Як правило, меблі для ванних кімнат середньої та нижньої цінової категорії можна придбати в різних будівельних магазинах, а також магазинах, що спеціалізуються на сантехніці.

Елітні системи набувають в фірмових магазинах вподобаних брендів. Останні зазвичай пропонують або вже готову унікальну концепцію, або розробляють нову з урахуванням ваших побажань.

Такі системи включають в себе санфаянс, змішувачі, різноманітну оздоблювальну плитку, предмети меблів і аксесуари, підібрані в єдиному стилі, який може також перегукуватися з елементами стилю всієї квартири або її окремих кімнат.

Сучасні дизайнери, проектуючи інтер’єр ванної кімнати, пропонують використовувати різноманітні й часом несподівані матеріали: шкіру, мармур, кришталь, шовк, золоте покриття та інше.

Інтер’єрні рішення

Переглядаючи каталоги і вивчаючи різні варіанти внутрішньої обстановки, пропоновані заводами і фірмами, ви знайдете цікаві рішення і для своєї ванної кімнати (навіть якщо вона далеко не така велика, як показано на картинках).

А заощадити необхідні метри житлового простору вам допоможуть, наприклад, різноманітні ідеї компактної сантехніки: від невеликих умивальників до міні-біде і унітазів.

Також економлять простір варіанти «два в одному» (наприклад, душ і ванна) і меблі, яка не спирається на підлогу (підвісні умивальники, дивани та інші елементи), яка звільняє простір для використання різних елементів систем зберігання.

Важливий момент – освітлення у ванній кімнаті, яка повинна візуально розширювати простір, а також доставляти вам відчуття комфорту і спокою.

Таку ж функцію виконують і оздоблювальні матеріали. Тому при виборі кахлю для ванної кімнати варто віддавати переваги світлим тонам і великим розмірам.

У випадку з просторою кімнатою можна дозволити собі цікаві поєднання контрастних кольорів. Це додасть вашій ванній невимушеного і трохи парадного вигляду.

Ваша ванна кімната – це важлива частина вашого життя, яка змушує прокидатися вранці і дозволяє розслабитися після довгого робочого дня.

Тому ванна кімната повинна бути оформлена так, щоб в першу чергу ви відчували себе в спокої й затишку, перебуваючи в ній.