Гардеробні кімнати з дверима – це сучасне інтер’єрне рішення, яке набирає популярності.

Створення такого приміщення під замовлення можливо в великих квартирах або будинках. Часто, господарі, які можуть дозволити собі установку подібної конструкції задаються питанням, а чи потрібна вона? Спробуємо розібратися в цьому питанні.

Переваги гардеробної кімнати

Наявність подібної конструкції дозволяє зберігати в порядку всі необхідні речі в одному місці, грамотно розподілити простір.

Всі сучасні моделі виготовляють з дверима, створюють оригінальні фасади, застосовуючи скло, фотодрук, сучасні інноваційні технології.

Відпадає необхідність установки шафи-купе в інших кімнатах, звільняється більше місця в будинку і квартирі, простіше зберігати всі в одному приміщенні, ніж купувати кілька виробів для різних.

Корпус таких меблів виконують з дерева, тому така конструкція набагато міцніша ніж, звичайний шафа.

Гардеробні кімнати мають цілий ряд переваг. Вони виконуються, як правило, під замовлення. Гардеробні з дверима, які мають оригінальні фасади, скло або будь-який інший декор, виглядають привабливо в будь-якому приміщенні, головне враховувати його стилістику, а також загальну концепцію дизайну будинку або квартири. Дерево, міцна фурнітура, якісні матеріали корпусу, які використовуються у створенні функціональної кімнати під замовлення, роблять подібне приміщення довговічним.

Кому підходить гардеробна кімната?

Найкраще встановлювати гардеробні кімнати з дверима в великих будинках і квартирах, де для цього є достатньо місця. У маленькій квартирі таке рішення може стати справжньою проблемою. Якщо там є хоча б невеликий простір, яке можна переробити під гардероб, то краще такою можливістю скористатися. Особливо, якщо шафа-купе в спальні або будь-якому іншому приміщення захаращує його.

Для квартир-студій, маленьких квартир така установка в зв’язку з особливостями планування може бути скрутною. Тоді простіше придбати шафу-купе, фасади якого мають в конструкції скло, а корпус – дерево.