Не можна уявити дім без меблів. І, напевно, найважливішою його частиною є крісла.

У зручному кріслі можна відпочити після роботи, почитати газету, випити смачний чай і навіть при необхідності поспати, не маючи поблизу ліжка. Але громіздкі, а головне, дуже важкі дерев’яні крісла з товстої обшивкою, в основному, стаціонарні і ми рідко їх пересуваємо. Технічний прогрес не стоїть на місці, тому на сьогоднішній день ми маємо чудову нагоду придбати виріб нового покоління – надувне крісло. Його переваги важко переоцінити. Тепер на пікніку, на дачі або біля озера або в саду можна без проблем розміститься нема на килимку або покривалі, а в зручному якісному кріслі, яке з легкістю можна перемістити, куди вам захочеться.

Які крісла і для чого купуємо?

Крісла і дивани надувні бувають різних типів і модифікацій. І в залежності від мети використання їх поділяють на 2 типи:

  • для використання на воді. Вони міцніші і складаються з двох камер. При пошкодженні однієї, друга тримає крісло на плаву.
  • для використання на суші. Їх можна з легкістю надувати за кілька хвилин або при необхідності також швидко здувати.

Чому надувні крісла такі популярні?

Посидіти можна, звичайно ж і в звичайному кріслі придбаному в меблевому магазині, але воно не зможе виконувати стільки різноманітних функцій, як надувне:

  • Надувне крісло безпечне. Ви не будете переживати, що дитина, радіючи і граючи, може вдаритися об дерев’яний або металевий підлокітник.
  • Навіть маленькі діти зможуть пересунути крісло в те місце, де їм буде зручніше за все. Воно легке, а в не надутому вигляді дуже компактне. Коробка з таким кріслом поміститися в звичайному пакеті і важить вона всього від 2,5 до 4,5 кг.
  • Його ціна вас приємно здивує, а в надійності і якості ви переконаєтеся під час використання. Якщо дотримуватися правил по експлуатації, товар може вірно служити до 5 років.
  • Можна використовувати як на суші, так і у воді. Єдине, при покупці потрібно повідомляти продавця, для яких цілей ви його купуєте. Водні надувні крісла відрізняються від тих, що використовуються на суші своїми характеристиками і будовою.
  • Дорослим не потрібно боятися сідати в таке крісло, остерігаючись, що воно лопне. Виріб виготовлено з міцного і якісного матеріалу полівінілу і з легкістю витримує навантаження до 100 кг.
  • Також матеріал просочений спеціальним водовідштовхувальним засобом, що захищає виріб від намокання.
  • У комплект разом з надувним кріслом йде насос і вам не потрібно буде купувати його окремо.

Завдяки всім вищевказаним перевагам, надувні крісла так популярні. Їх можна зустріти як в будинку, так і біля нього. Де б вони не розміщувалися – це завжди красиво, а головне – комфортно.