Професійні маски для сухого волосся

Якщо ваша шевелюра в плачевному стані і не допомагає дует шампуню з бальзамом, то пора переходити на більш серйозні кошти. Якщо волосся виглядає сухим, пухнастим, млявим і сильно випадає, пора вживати заходів, поки не стало зовсім пізно і проблему можна вирішити тільки стрижкою “під хлопчика”. Давайте розбиратися, як вибрати правильну лінійку від http://aromatika.com.ua/, щоб наситити і зволожити пасма і як же правильно її використовувати.

Коли пора вибрати маску для волосся

Для того, щоб визначитися з існуючою проблемою, необхідно перед самою собою найбільш чесно відповісти на ряд питань. Якщо ви знайшли у себе один або кілька пунктів, то вашої шевелюрі необхідно інтенсивне відновлення і зволоження.

  1. Локони плутаються, їх важко розчісувати, присутня підвищена пухнастість.
  2. Прядки виглядають сухими, млявими, ламкими і регулярно випадають у великій кількості.
  3. При укладанні шевелюра не тримає форму, відразу втрачає весь зовнішній вигляд і прядки стирчать в різні боки.
  4. Якщо недавно ви фарбувалися, меліровать, робили хімічну завивку та інші процедури, що позбавляють нашу зачіску візуального обсягу – вам обов’язково потрібно якомога раніше починати відновлення.
  5. Ви постійно користуєтеся феном, праскою для волосся або плойкою.

Якщо вам необхідна швидка допомога для локонів, то можна почати робити доглядові процедури самим в домашніх умовах. Але деякі натуральні продукти можуть призвести до неоднозначних наслідків. Наприклад, хна або басма можуть дати неприємний відтінок і додаткову сухість. Ефірні масла – якщо їх наносити на жирну структуру, можна отримати ще більш жирні бурульки.

Стилісти рекомендують довірити здоров’я своєї шевелюри професійним продуктам і лінійкам. Вибирайте відомих виробників, які на слуху. Не варто купувати засоби по догляду в звичайних магазинах, так ви можете ще більше нашкодити і так пересушеним локонами.

Як правильно використовувати маску

Зазвичай догляд наноситься на голову від півгодини до декількох годин, можна навіть залишити на ніч при необхідності. Так що виберіть вільний час і починайте доглядати за волоссям.

Спочатку кілька разів вимийте голову. Перший раз ми змиваємо бруд і пил, другий – даємо корисним речовинам з шампуню дістатися до кутикули локона. Не варто сильно терти шевелюру рушником. Найкраще дати трохи висохнути природним чином.

Нанесіть суміш на всю голову – від коренів до самих кінчиків. Вибирайте лінійку строго під свої проблеми. Якщо ви хочете позбутися від сухості, варто відкласти лінійку для створення обсягу на потім. Трохи руками помасажуйте шкіру голову, так ви розбудите сплячі цибулини і поліпшите кровообіг.

Щоб всі речовини проникли в структуру, варто утеплити голову. Для цього надягніть шапочку для душу і укрийте голову махровим рушником. Для більшого ефекту можна навіть трохи подути феном на всю конструкцію. Але не вибирайте занадто гаряче повітря, теплого буде цілком достатньо.

Тримайте маску на волоссі стільки, скільки написане на упаковці. В ідеалі можна залишити на кілька годин або на ніч.

По закінченню зазначеного часу змийте маску без використання шампуню і бальзаму. Краще не користуватися термоінструментами, дайте шевелюрі висохнути природним чином.