Після вибору приміщення для фарбування об’єкту рідкої гумою, вам необхідно визначиться з необхідним обладнанням. Цьому кроку теж варто приділити велику увагу, адже чим більше якісні та зручні для вас інструменти ви виберете, тим вдалішим буде результат фарбування.

Краскопульт

Основним приладом для фарбування рідкої гумою є пульверизатор, або як його ще називають – краскопульт. Давайте ж розберемося, що це таке. Краскопульт – це пристрій для фарбування поверхні (в нашому випадку рідкої гумою) шляхом розпилення барвника. Придбати оборудование для жидкой резины ви можете за посиланням.

Фарбопульти поділяються на два основних типи:

 1. Електричні (апарат, в якому матеріал подається за допомогою електроприводу)
 2. Ручні (апарат, в якому матеріал подається шляхом механічних зусиль)

Не складно здогадатися, що для фарбування авто рідкої гумою використовуються електричні фарбопульти, так як необхідна постійна подача розпорошується матеріалу .

Фарбопульти на електроприводі включають в себе:

1) Бачок
2) Пусковий механізм (Пістолет)
3) Регулятори подачі фарби, повітря, плями розпилу
4) Компресор

Принцип роботи такого фарбопульта простий. У бачок заливається необхідний для фарбування матеріал, після чого електроенергія, яку подає компресор, перетворюється в пневматичну. В результаті цього матеріал під тиском розпилюється на поверхню. Саму подачу, її силу, а також пляма розпилу ви можете регулювати самі, на свій розсуд за допомогою пускового механізму і різних регуляторів, передбачених конструкцією фарбопульта.

Це хороший вибір, адже втрата матеріалу не висока, та й вартість не сильно кусається. Це буде ідеальні вибір для використання в своєму салоні. Таким чином ви можете вибрати, що вам більше підходить, виходячи з ваших цілей.

Інше

Крім гарного фарбопульта, вам також буде потрібно:

 • Міксер для змішування рідкої гуми і розчинника. Міксер – це по суті звичайна дриль, зі спеціальною насадкою. Насадку слід вибирати, таку ж, як і для звичайної будівельної фарби. Розмір насадки слід підібрати так, щоб він підходив під розмір вашої банки з рідкою гумою, для зручності.
 • Хімічний респіратор. Це дуже важлива річ в процесі фарбування, для захисту ваших дихальних шляхів від попадання частинок рідкої гуми.
  1) Одноразові, паперові респіратори, які слід викинути після одиничного використання.
  2) Багаторазові, гумові або пластикові респіратори, які ви можете використовувати кілька разів замінюючи вугільні фільтри.
  3) Також існують респіратори-маски, які захищають не тільки дихальні шляхи, але також і решту особи.
 • Хімічні захисні окуляри. Якщо ви не використовуєте респіратор-маску, то вам необхідно окремо придбати спеціальні хімічні окуляри, для захисту очей.
 • Рукавички. Слід вибирати спеціальні рукавички з хлорвінілових з’єднань або латексу. Латекс дозволяє щільно прилягати до руки і не заважати при фарбуванні, а також відмінно захищає від різних хімічних сполук.
 • Взуття. Необхідна щільне шкіряне взуття, стійка до хімічних елементів.
 • Костюм. Являє собою непроникний комбінезон з нейлону і віскоза з додаванням полімерів. Такий склад забезпечує повну відсутність статичного ефекту і захист від попадання хімічних розчинів на шкіру. Комбінезон повинен покривати всю поверхню тіла і мати капюшон, який захистить волосся від попадання рідкої гуми. На щиколотках і зап’ястях необхідні тугі гумки, щоб уникнути проміжків між тілом і тканиною.