При створенні інтер’єру і дизайну ванної кімнати на перший план виходять дві проблеми.

По-перше, тут дуже волого, тому сантехніка і меблі повинні бути вологостійкість. І якщо сантехнічні прилади є водостійкими апріорі, то меблі для ванної доводиться ретельно підбирати і додатково захищати від впливу вологи. І все одно традиційні матеріали – ДСП, МДФ і дерево – рано чи пізно «здаються» підвищеної вологості і приходять в непридатність. По-друге, більшість стандартних ванних кімнат дуже маленькі. Тут завжди стоїть проблема раціонального використання простору і створення хоча б візуального простору. Якщо пустити це питання на самоплив, ванна виявиться захаращеною, надто тісного і некомфортною як фізично, так і психологічно.

Скляні меблі допомагає вирішити обидві ці проблеми разом. Так вона виключно влагоустойчива. Подумайте, адже скло абсолютно не боїться води, а будь-яке забруднення з нього можна змити (в ньому немає часу, в які бруд могла просочитися назавжди). До того ж, скло не піддається впливу грибка. А якщо цвіль де і оселиться, то її можна буде просто змити – і ніяких слідів! При цьому скляні меблі не потрібно додатково обробляти і захищати від дії вологи – вона захищена вже за своєю природою.

З другої проблемою незвичайні вироби також допомагають впоратися. Звичайно, скляні меблі та сантехніка (в основному це раковини) не займатиме менше місця, ніж традиційні вироби. Але вона відмінно спрацює в візуальному плані. Прозора, невагома, майже непомітна на перший погляд, вона не буде захаращувати простір тісного ванної кімнати. В результаті Ви отримуєте більш вільний і візуально легке приміщення з тим же функціоналом!

Що ж можна виготовити зі скла, запитаєте Ви? На подив, скляним може бути будь-який предмет – від дзеркала до шафки і від полички до цілого стелажа або пенала.

І не треба боятися, що скло дуже крихке і годиться тільки в декоративних цілях. Сучасні вироби з цього матеріалу мають дуже високу міцність – вони практично нічим не поступаються традиційним моделям. Головне – не бити по склу важкими твердими предметами. А вагові навантаження і випадкові легкі удари воно витримує на «відмінно».

Звичайно, є у скляних меблів для ванної та недоліки. Головний з них – необхідність постійно підтримувати поверхні в ідеальній чистоті. Адже будь-яка пляма здатне зіпсувати враження від «прозорого» інтер’єру. А в іншому скляні меблі можна вважати ідеальною.