Коли літо на горизонті, ви знаєте, що пекучі спекотні дні не так вже й далеко, а це значить, що слід готуватися до цього періоду вже зараз. Розпустяться літні квіти, покриються молодим листям дерева, а гаряче сонце змусить вас шукати прохолодне містечко. При цьому, в будинку підвищиться рівень вологості, який не можна знизити звичайним вентилятором.

І ось тоді настане час включати кондиціонер. Але що робити, якщо з невідомої причини він не працює? .. І начебто ви не торкалися до нього з минулого літа, а значить, поломка виключена …. Але в тому-то і проблема, що він довго простояв без діла, збираючи бруд, пил і сміття, які за довгі зимові місяці засмітили систему. Це і стає однією з найбільш частих причин несправності пристрою. Дізнатись більше про ремонт кондиционеров в Москве можна за посиланням.

По правді кажучи, кондиціонер потребує належного обслуговування, навіть якщо він не використовується. При цьому, регулярне чищення допоможе вам уникнути проблем з дорогим ремонтом, який може негативно відбитися на сімейному бюджеті і на вашому настрої. Але як почистити кондиціонер правильно? Про це і піде розмова далі.

Перевірте інструкції

Ваш кондиціонер повинен поставлятися з інструкцією по експлуатації, в якій детально описано, як отримати доступ і очистити повітряні фільтри і будь-які інші обслуговуються користувачем деталі. Якщо у вас більше немає інструкції, ви можете завантажити копію з веб-сайту виробника.

Очищення фільтрів

Перш, ніж приступити до очищення кондиціонера, не забудьте вимкнути живлення системи. Щоб вимкнути живлення, знайдіть сервісну панель на зовнішньому конденсаторі або компресорі. Зазвичай це – запірна коробка поруч з пристроєм.

Якщо у вас виникли проблеми з пошуком сервісного боксу, ми рекомендуємо вам відключити систему повністю.

Очищення і заміна фільтрів – це найголовніше. У кожному кондиціонері є повітряний фільтр, і якщо ви його не зміните або не почистити, повітряний потік буде слабким і неефективним.

Засмічені фільтри (і котушки, до яких ми повернемося через хвилину) змушують ваш блок змінного струму працювати старанніше і витрачати більше енергії на охолодження вашого будинку – це коштує більше для вас, не даючи результатів.

Для центральних кондиціонерів рекомендується перевіряти фільтр кожні 30-60 днів, щоб не допустити його надмірного засмічення.

Спосіб життя при цьому має велике значення, так як людям, у яких є діти або домашні тварини, можливо, доведеться міняти фільтри щомісяця, в той час як тим, у кого не дуже багато відвідувачів або тварин, фільтр можна змінювати лише раз в два -три місяці.