Газова колонка незамінна при відсутності гарячого водопостачання. Завдяки невеликій вартості газу колонки отримали велику популярність серед населення.

Поломка газової колонки може виникнути з різних причин:

  1. В першу чергу це накип. В цьому випадку потрібно виконати очищення теплообмінника. Ця несправність виявляється наступними проблемами: самостійне відключення пристрою, недостатній напір гарячої води.
  2. Не менш поширена проблема – протікання в радіаторі. В цьому випадку потрібно запаяти змійовик. Така технологія досить надійна, результат збережеться на довгий час.
  3. Тріщини знаходяться з внутрішньої сторони теплообмінника. Доведеться повністю розібрати газову колонку. Таку процедуру зможуть виконати тільки фахівці. До речі, якщо вас цікавить професійний ремонт газових колонок Львів, то радимо перейти за посиланням вже зараз.

Переваги професійного ремонту газових колонок:

 • багаторічний досвід робіт;
 • використання спеціальних засобів для обробки елементів;
 • виїзд на будинок;
 • наявність запчастин відмінної якості від перевірених виробників;
 • гарантія якості;
 • наявність сучасного обладнання.

Газова колонка являє собою складний пристрій, що потребує регулярного технічного обслуговування фахівцями з ремонту газової техніки. Нехтування цими процедурами може привести до поломки і повного відключення обладнання.

Типові поломки газових колонок

До найбільш частих поломок можна віднести наступні проблеми:

 1. не включається колонка при відкритті крана води;
 2. колонка перегрівається, гасне газ;
 3. колонка погано гріє воду;
 4. мимовільне відключення пристрою;
 5. наявність ударів при виключенні колонки;
  колонка коптить.

При появі цих та інших ознак потрібно зателефонувати в сервісний центр. Фахівці оперативно приїдуть додому і проведуть діагностику газових колонок. Пристрій тестується за допомогою приладів і тестерів, що вимірюють напругу і тиск в системі.

Сучасні газові колонки оснащені цифровим дисплеєм. При виникненні поломки на дисплеї з’являється код помилки. У таких кодах розбираються фахівці сервісного центру. Код вказує місце і характер несправності. У цьому випадку не варто самостійно починати ремонтувати колонку, це може закінчитися плачевно, краще звернутися за допомогою до професіоналів.

Залежно від бренду, газові колонки мають свої слабкі місця. Фахівці знають, як правильно відремонтувати різні моделі пристроїв.